Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

3 senelik vajinal mantardan nasıl kurtuldum!!!

10.02.2022
406
merhaba kızlar ,

Bu mantara tutulan herkesin dediği gibi bende 3 sene süresince fitil, hap ,krem kullandım , aralıksız hekime gittim , ilaçları kullanıp tamamladıktan sonra ha bu sefer bitti allahın izniyle diye beklerken 4-5 gün sonra yeniden başlıyordu , bu sefer natürel usuller sınadım , sirke sürdüm , çaylar içtim , çamaşırlarımı ütüledim, asla yumuşatıcı kullanmadım , her tuvaletten sonra saç kurutma makinasıyla genital bölgemi kuruttum ama yeniden de bana mısın demedi ve geçmedi .. bu süreçleri öğreniyoruz o surattan daha fazla uzatmayacağım zira bende tam mantar sayfalarını forumları baştan sona okudum, takat diye okuduğum yazıların sonu hep parayla satılan macunlar , nasıl kurtuldum diye fiyatlı kitaplar çıktığında hepsine asap oldum ..

En son gittiğim hekime , kullandığım ve netice alamadığım ilaçların bir listesini uzattım, neler yaptığımı bahsettim .. hekim , 3 sene süresince bu kadar ilaca karşın geçmeyen bir mantarın varsa bu enfeksiyondan değil senin bağışıklık sisteminden kaynaklanıyor dedi , zati çok stresli bir yarıyıldaydım malum streste bağışıklığı düşüren en baş etkenlerden biri .. ve bana şöyle bir rehabilitasyon yazıldı ..

ilk bir ön arınma harekâtı olarak ;

-yalnızca adetimin tamamen bittiği gün tek fitil kullandım gyno lomexin 600 mg
-zolax 150 mg hap tek bir sefer içtim
-immuneks 10 mg bağışıklılık kuvvetlendirici sabah 1 akşam 1 biçiminde her gün içtim

zolax ve gyno lomexin i yalnızca adet sonrasında tek bir sefer , immuneks hapı 6 ay süresince her gün

kullanmaya başladıktan sonra mantar olmadım , tekerrür başlar mı diye beklerken bir daha tekerrür etmedi son 1 yıldır da tamamen arınıldım.. burada en ehemmiyetli olan immuneks kızlar , zira değişik iki ilaç tek başına imuneks.jpg işe yaramıyor daha evvel kullandığım ilaçlardı , tesirli olmalarını sağlayan ve beni mantara karşı güçlü kılan immuneksti .. zati ilaçla alakalı forumda çokça bilgi var , natürel ekmek mayasındaki faydalı bir bakteriden üretilen bir bağışıklık kuvvetlendirici , eczanede 30-35 tl gb uygun bir maliyeti var , paranızı boş yere aktarlara , kremlere vs harcamayın , ben bu biçimde kurtuldum allahın izniyle sizde kurtulursunuz ..

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.