Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Beta HCG? Hamile miyim? Tecrübesi olan dostlar destekçi olursa neşelenirim?

20.10.2021
161
Kızlar merhaba;
Benim öyküm biraz uzun ve karmaşık. İnsan hamile olunca sezer derler ya bende adet günüm gelmeden hissettim. Ve adetime 1 gün kala erken gebelik testi yaptım silik ikinci çizgi çıktı.
1 gün sonra başka bir deyişle 2 Mart adet tarihimde kan verdim netice çıkmasına yakın hafif sızım ve pislenme Kerim oldu akşam kırmızıya döndü adet oldum pıhtılı biçimde ve neticem 11.50 çıkmıştı.
4 Mart tekerrür kan verdim netice 29.35 çıktı.
Dr iki katından biraz fazla çoğalmış sıhhatli bir gebelik gibi gözüküyor dedi 8 inde tekerrür kan ver yinede dedi.
Ama 7 Mart günü fazla sızım olduğu için acile gittim tekerrür test yaptılar neticem 69.93 çıktı. Ve 7 Mart’ta konuta geldiğimizde idrarın turuncu ya boyandı başka bir deyişle kanama suratından peceteye ise akıntı gibi koyu renk kan geldi yalnızca o gün öyle geçti aralıksız idrarımı turuncuya boyadı ama peceteye koyu kan olarak geldi ve ped e hiç bişey gelmedi. Dr istediğimiz gibi yükselmemiş ama salı tekerrür polikliniğe gel dedi başka bir deyişle bugün tekerrür test yapıldı. Netice 81.23 çıktı. Oysaki ben kimyevidir ve yükselme durmuştur diye düşünüyordum zira sabah idrarım kırmızıya boyanmıştı düşmüştür dedim ama Dr hala duruyor dedi 6 gün sonrasına tekerrür gün verdi sizce benim yaşadığım şey ne? Daha evvel böyle bir şey yaşayan var mı? Benim ne yapmam gerekli?
 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.