Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Buruşuksuz Cildin Gizemi Damıtılmış Nebat Yağında Saklı

02.04.2021
177
Buruşuksuz Cildin Gizemi Damıtılmış Nebat Yağında Saklı

Bayanın cildinin niteliği, hoşluğun birinci koşuludur. Taze, kadifemsi, buruşuksuz cildin reel gizemi, damıtılmış nebat yağında saklı. Hem gençler hem de buruşuklarla çaba eden orta yaş bayanları için damıtılmış şifalı nebatlardan elde edilen yağlar, bu meselelerle doğru gayretin yolu.
“Bayanın yaşı yoktur” derler. Tabiatın gizemlerini keşfetmek için hangi yaşta olduğunuz ehemmiyetli değil. Zati, genç görünümü dahi negatif istikamette değiştiren dış şartların gitgide artması, hoşlukta “tabiata dönüş”ü lüzumlu kılıyor. Natürel yapısını yitiren etraf şartlarının negatif tesirleri, besinlerin bozulması da cildi erkenden ihtiyarlatıyor. Bunları göz önünde bulundurursanız, tabiattaki bazı gizemlerle buna deva aramak en doğru yöntem.
Cildin kayıplarını geri getirmek için ne yapmalı?
Ne yaparsanız yapın, buruşuksuz ve parlak bir deriye sahip değilseniz, karşı türe verilen ilk izleniminiz olumsuzdur. Gitgide kaybolan, havası egzozla dolan havada bozulan cildin görünümü, sıcak olan bu mevsimle beraber daha fazla meseleye maruz kalıyor. Güneşte fazla kalınca kahverengi renk bozuklukları, buruşukluklar ve kızarıklıklar ortaya çıkıyor.

Alkol, sigara ve vitamin noksanlığı ise genç cildin öteki büyük düşmanları..

Reel gençlik iksiri
Hem tabiiliğini yitiren dünyamızın genç jenerasyonu hem de yaşı ilerleyen bayanların geriye dönüş yöntemi de bu damıtılmış şifalı yağ damlalarında… Yalnız doğru ve sıhhatli topraklarda yetişen nebatlar olması kaydıyla! Hepsinin ölçüsünün uzman bir el tarafından tanımlanarak, oluşturulmasıyla ortaya çıkanın “reel hoşluk iksiri” olduğunu söylemek isterim.
Damlayan hoşluk
Çoğunuz muhtemelen ten hatalarınızı başka bir sürü mahsulle gideriyorsunuz. Kimi kimyevi bileşenler kapsadığı için cildi bozabiliyor, kimisi ise allerjiye neden oluyor. Tam bunlara gerek kalmadan tek bir uygulama ile nasıl çözerim diye düşünüyorsanız, bitkileriden damlayan hoşluğun ne olduğunu netlikle bilin. Bu ekonomik şartlarda, verimi olmayan onlarca mahsulü hoşluk masasına doldurmak yerine, fantastik natürel yağların cilde tesirini bilin. Ama bunun emin miktarlara, natürel formata uygun olarak hazırlanmış olanı geçerli. Ayrıca, aylarca aktar ambarlarında beklemiş olan nebat yağlarının gençliğe sağlayacağı katkı negatif olacaktır.
Hücre yenilenmesini teşvik ediyor!
Kısa vadeli tesirleri ile gençlik, hoşluk veren damıtılmış şifalı nebatların yağları, ciltte yaşı geriye götüren pozitif hareketler geliştiriyor: Canlandırıyor, kuvvetlendiriyor, pürüzsüzleştiriyor.Tende hücre yenilenmesini teşvik ederek, elastiklik ve sıkılığı yine kazandırıyor. Bitkin ve susuz bir cilt için, uyarıcı rolüyle hemen nem kazandırıyor.
Daha Önceki Roma ve Mısır’da bayanlar kullanıyordu!
Reel hoşluk ve bakım için kendinizi tabiata itimat ettiğinizde cilt gergin, nemli, sıhhatli bir ton kazanıyor. Tende kolajen teşvik edilerek buruşukluklarınız yok oluyor. Herbalium’un araştırmalar neticeyi ürettiği nebatsal hoşluk yağıyla, bozuk cildin yapılanması süratleniyor. Yöntemin kaynağı hakikatinde asırlar evvelinden bugüne servet kalan bir uygulama. Daha Önceki çağlardan bu yana Mısırlı, Romalı bayanlar da damıtılmış nebat yağlarını hoşlaşırdılar. Ama ne yazık ki tabiattan koptukça, antik metodlar unutuldukça, ağır makyajla yanılgılar saklandıkça genç ciltler daha da erken bozuldu.
Nebat tohumları da kullanılıyor…
Soya, gül, kayısı çekirdeği, susam, günebakan çekirdeği, buğday ve ceviz gibi bir hayli nebatın yaprak veya çiçeklerinin buğuda damıtılması ile elde edilen yağların, kombine edilmiş çözümüne şimdi şuurlu yeni jenerasyon bayanlar ve gençliğini gözetmek isteyenler başvuruyor.Örneğin, tabii gençlik yöntemi içinde yer alan muhtelif natürel damlalardan biri de ısırganotu tohumu yağı.
Sarkan cildin yöntemi
Yorgunluktan makûs görünüm kazanan, gevşeklikten dolayı sarkan cilde elastiklik ve efor sağlıyor bu tabii damlalar.. Kirleri kaldırıyor, deri rengini tazeliyor. Buğuyla damıtılan tabiat yağları yara izleri ve çatlaklara da iyi geliyor. İltihaplı Sivilce, irinli ve meseleli cilt rehabilitasyonu için sağladığı tesir, içine karıştırılan susamla elde ediliyor. Yumuşatıcı tesiri ve barındırdığı natürel E vitamini sayesinde, ciltte iyileşmeyi sağlıyor.
Bugün piyasada çok rakamda kozmetik mahsul bulunmakta. Buna karşın, cilt gençleşmesinin en iyi yolu, mucizeler yaratan tabiatta. Natürel kaynaklar, hatalı cilde her şeyden daha fazla destekçi olur. Hayatın ilk günlerindeki bebeksi tene kavuşturan, yüzde 100 natürel bileşim kapsayan bu yağlar, basitçe emiliyor da…
Natürel Mahsul Uzmanı Volkan Kurt

Yafta Hoşluk Hoşluk Gizemleri cilt Susam hoşluk maskeleri volkan kurt GÜL buruşukluk bakım bakımlı bayan hoş hoşlaşmak bakımlı cilt bakımı_ damıtılmış nebat yağı buruşuk buruşuksuz cilt ısırganotu tohumu yağı Soya kayısı çekirdeği günebakan çekirdeği buğday

.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.