Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Ekose giymenin altın kuralları

18.02.2021
208
Ekose giymenin altın kuralları

Hırkalar ve ince kazaklar değişen havanın ritmine ağır ağır bacak uydururken sezonun vazgeçilmezi ekose gardıroplara süratli bir giriş yaptı. Fakat bu antre, daha önceki zamanlara kıyasla fazla daha yoğun ve cesur adımlarla ilerliyor. Cambridge Düşesi Kate Middleton’un Victor & Albert Müzesi’ndeki Resim Merkezi’nin açılısında giydiği Erdem tasarımı ekose elbise ise bu alışılmış kumaşa yeni cins bir popülerlik kattı.

Hareketli kış

Yakın bir geçmişi olmasına rağmen öbür desenleri karıştırmaya, karışıklık içinde bir armoni yakalamaya alışmışken, ekosenin de oyuna dahil olması tercihler konusunda sizi birazcık zorlayabilir; ancak katılımcılar çoğaldıkça hareketlenen yeni kış sezonu yaz mevsimini aratmayacak değin artı bir etkiyi de beraberinde getiriyor.

Renkli ekoseler sezonun yeni cool kurtarıcısı

Bu sezon istediğiniz her deseni, istediğiniz her kumaşla kombinleyebilir ve zamanla sadece seçimleri birazcık erteleyebilirsiniz. Genelde dış giyimde tercih edilen ekose ise bilhassa bu sezon full kombin olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle canlı renklerden bir araya gelen ekose kumaşlar, beklenmedik bir şekilde kurtarıcı parçalar arasına girmeye namzet.

yine de ekosenin başvuru formu alanları konusunda şüpheleriniz varsa tek parça ile yola çıkıp süratli bir alıştırmanın arkasında kendisini daha geniş çaplı kullanabilirsiniz. Bu nesil durumlarda cilt veya jean pantolonlar size fazla muavin olacaktır. Ekose bez bir blazer’i rahatlıkla bu ikiliden birini seçerek kombinleyebilir sneaker’la casual lakin çağdaş bir görüş yakalarken, stilettolarınızla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Altın Devir

Aksesuar seçiminde ise hiç kuşkusuz altın takıların ekose bez ile uzun süren bir arkadaşlığı var ve hangi desende olursa olsun hemen altını tercih edebilirsiniz. Kendisiyle uyum içinde olan bir öteki alternatif ise toprak tonları olacaktır. Minik bir doz kahve dokunuşu keza nostaljik keza de kibar bir tarz yaratmanız açısından manâlı bir detaylar oluşturuyor.

Okula dönüş

Eğer ekose kumaşına önceden alışkınsanız bu sezon sınır alanlarınızı birazcık daha esneterek ayrıntılarıyla ekosenin domine ettiği bir stil oluşturabilirsiniz. Bilhassa takım elbise konusunda tercihinizi bu eğlenceli seçimden yandan kullanabilir ve minimalist tamamlayıcılarla mükemmel bir denge yakalayabilirsiniz. Hatta ekosenin kendi içinde barındırdığı kolej havasından da ilham alarak bu sezon bomber ceketlerle de kombin yapmanız olası.

Genel Olarak ağır bir havası olan ekose tasarımcılardan aldığı gençlik iksiriyle birlikte her yaşa ve her duruma rahatlıkla armoni sağlayabildiğini bize bu sezon bir defa daha hatırlatırken birkaç kilit parçanızı ekose kumaştan tercih etmeniz size kış baştan başa öbür stiller yaratmanız konusunda da mutlaka takviye olacaktır.

(Bu yazı Oggusto.com’dan alınmıştır.)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.