Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Mayasıl doğal yolla nasıl geçer kabusunuz olmasın!

30.03.2021
56
Mayasıl doğal yolla nasıl geçer kabusunuz olmasın!

Birçok kişinin yaşadığı basur problemi oldukça bıktırıcı bir durumdur. Neredeyse jurnal hayatı durduracak seviyede ağrıya ve acıya niçin olan bu rahatsızlığın doğal yollardan tedavisi olası. Anüs damarlarında oluşan iltihaplanmayı önleyecek doğal yolları sizleri için hazırladık. Peki hemoroid doğal yolla nasıl geçer? İşte basuru geçirmenin doğal yolları! 

Aleovera

Aleovera yanma hissini azaltan bir mucizedir. Yüzlerce yıldır sayısız faydalarının yanı sıra mayasıl tedavisi içinde kullanılmaktadır. Bu harikulade bitki doğal bir yumuşatıcı ve irin önleyicidir; bu yüzden tahriş ve iltihaplanma gibi problemleri tamir etmek için idealdir.

Mango çekirdeği

Mango çekirdeğide yine hemoroid tedavisinde önerilenlerden biridir. İçeriğindeki iltihap önleyici maddeler tamamen basur derdinizden kurtulamanızı sağlıyor. Sadece günde 2 kez tüketmeniz bu sorununuzu gidermek açısında yeterli olacaktır. 

Muz

Hepinizin de bildiği gibi muzda oldukça çok potasyum bulunmaktadır. Basur tedavisi için önerilen besinlerden biri de muzdur. Özellikle süt ile karıştırıldığında kan damarlarının rahatlamasına asistan olmakta ve rektum damarlarındaki stres ve basıncı azaltmaktadır. 

İncir

Basura iyi geldiği söylenen besinlerden sonuncusu ise incirdir. Mayasıl tedavisi için yapmanız gereken tek şey 4 inciri nemlendirmek ve sabah – tercihen aç karnına – bu suyu içmektir.İncir, hemoroid tedavisi için kullanmanın bir diğer yolu da, yapraklarından dere yapmaktır. Çayı soğuttuktan daha sonra basura uygulayın. İki tedaviyi birleştirme daha seri sonuç verecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.