Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

İz Vazgeçmeden Gögüs Geliştirme Operasyonu

15.04.2021
167
İz Vazgeçmeden Gögüs Geliştirme Operasyonu

Uzmanlar, sarkık ve ufak göğüs meseleyi yaşayan bayanlara uygulanan ve maliyeti 4 bin lirayı bulan estetik göğüs harekâtlarında patlama yaşandığını belirtiyor. Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ebru Durmuş, kendilerine her kesimden ve işten bayanların müracaat ettiğini, koltuk altından, iz vazgeçmeyecek biçimde göğüs geliştirme operasyonunu yaptıklarını söyledi.
Bayanların göğüslerinin sarkık ve ufak olması, istedikleri iç çamaşırı, bikini ve bady gibi elbiseleri giyememenin yanında, zaman zaman eşler arasında ehemmiyetli meseleler yaşanmasına da neden oluyor. Bu meseleyi yaşayan bayanlar, kendini hoşlanmıyor, eşini tatmin edemediğini düşünerek cinsel soğukluk dinliyor, psikolojik meseleler yaşıyor, bir hayliyi eşinin yanında üryan kalamıyor ve sosyal geçim bozuklukları da yaşanabiliyor. Olanağı olanlar, bu vaziyetten kurtulmak için estetik, plastik cerrahi merkezlerine koşuyor. Son zamanlarda bu merkezlere olan alakanın çoğaldığı, hatta patlama yaşandığı belirtiliyor. Bu operasyonun maliyeti ise 4 lirayı buluyor.
Evvel karşı çıkıyor sonra teşekkür ediyorlar
Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ebru Durmuş, bu kasvetleri aşmak isteyen bayanlara başta eşlerinin karşı çıktığını söyledi. Dr. Durmuş, “Hoş bir göğüs yapısına sahip olmak isteyen bayanların bir kısmı bu mevzuda eşlerini ikna edip, onların iznini alarak yaptırıyor. Fakat içlerinde eşlerinin izni olmadan da gelip göğüslerini geliştiren bayanlar var. Zamanla her iki taraf da bu mevzuda mutlu oluyor. Hatta bu işe başından karşı çıkan erkekler daha sonra eşleri ile ile beraber gelip bizlere teşekkür dahi ediyorlar” diye konuştu.
Hayal ettiği göğüslere kavuşan bayanların kendine güveninin çoğaldığını ve bunu da eşine pozitif olarak yansıttığını belirten Dr. Ebru Durmuş, “Takmayla meme geliştirme operasyonu genel olarak iyi ve kalıcı bir netice veren, bireyin ve eşinin ruh sıhhatini düzenleyen, onları hayata daha bağlı bir hale getiren bir operasyondur.” dedi.
Dr. Durmuş, “Bize müracaat etenler arasında her iş grubundan bayan bulunuyor. Artık, ister başı kapalı, ister sarih olsun, tam bayanlar estetik ve hoş görünmek istiyor. Bayanlar artık göğüs geliştirmeye büyük alaka gösteriyor” diye konuştu.
Dr. Ebru Durmuş, yaptıkları koltuk altından iz vazgeçmeyen göğüs geliştirme operasyonunda meme takmalarının, meme biçiminde hazırlanan balona eş yapıda olduğunu belirten Dr. Durmuş, “Silikonun beden için sıhhate hiçbir hasarı yoktur. Koltuk altında tenin kotlanma çizgilerinin üzerinden 3- 4 santim kesilir.
Göğüs altına doğru bir tünel hazırlanır ve meme takmayı bu tünelin içinde genellikle göğüs adalesinin altına yerleştirilir, enfeksiyon tehlikeyi ciddi anlamda eksilir. Operasyon yarası koltuk altında olduğu için göğüs üzerinde operasyon izi olmaz. Süt kanallarına hasar vermez” dedi.

Yafta meme geliştirme Göğüs Dikleştirme Meme Dikleştirme göğüs geliştirme estetik operasyon estetik göğüs harekâtları göğüs geliştirme operasyonu göğüs estetiği göğüslerin ufak olması göğüslerin sarkık olması iz vazgeçmeyen operasyon iz vazgeçmeyen göğüs geliştirme operasyonu ufak göğüs meseleyi ufak göğüsler meme geliştirme operasyonu meme dikleştirme operasyonu meme estetiği meme takmayı meme takmaları meme biçimi sarkık göğüs meseleyi Dr. Ebru Durmuş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.