Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Labioplasti ve lazer beyazlatma süreci

11.11.2021
137
Merhaba genital kararma için 2. Lazer beyazlatma buluşmama gitmiştim. Ne zamandır usumda olan labioplasti operasyonu da aradan çıksın dedim aynı gün onu da oldum. Fazla kolaya almışım. Yalnız gitmiştim ve konutta da kimse yoktu.
Şuan 6.günüm ve yaşadıklarımı paylaşmak istedim.
1.gün : tek başıma gittim. Hafif yattırılarak lazerle beyazlatmamı yaptırdım sonra o kafayla şu dudakları da küçülteyim dedim. Zati ne zamandır çok rahatsızdım ama cesaret edemiyordum. Tekerrür narkoz verdiler ve sanırım 1 saatte bitti ve uyandim. Kalkıp yürürken sızlama ve batmada oldu ama dayanılır bir şey. Hemen taksiye atlayıp konuta gittim. Bir kaç saat sonra yemek yedim. Yemekte sarımsak vardı, bir anda gözlerim karardı, kulak uğultusu.. İlk iki günü çok hafif şeyler yiyerek geçirin. Sarımsak sakın yemeyin :KK43: Hemen uzandım. Buz koydum. Gece tuvalete kalktığımda sanırım çok eğildim, yere baktım gözlerim yeniden karardı düşme riski atlattım. Acı olarak bu gece dayanılır geçti.
2. gün : kendime çorba yaptım, bulaşık filan yıkadım sanırım iyiyim diye fazla ayakta kaldım. Çok güç geçmedi.
3. Gün : gündüz iyi geçti ama gece o bölgede yanma ve dikişlerin acısı sabaha kadar yattırmadı. Kolay diyenleri anarak ağladım. Bedenin en alıngan bölgesi kesiliyor dikiliyor, nasıl o kadar kolay olsun?!
4 gün : 3 saat yatmışım. sabah yeniden acı sürükleyerek uyandım. İlaç içtim, acı dayanabilir seviyeye indi. Sanırım ben fazla ayakta kaldım,bu süreçte yalnız olmamanızı muhtemelse tuvalet harici ayağa kalkmamanızı öneri ederim.
5.gün: yeniden acılı bir gündü.
6.gün: ilk defa acısız uyandım şükürler ederek ama kahvaltı hazırlamaya kalktıktan sonra klitoris bölgesi ağrımaya başladı. Çok makûs değildi. Sonra tek bir noktadan sızıntı biçiminde kanamam başladı azıcık huzursuz oldum. Adet kanından fazlaydı. 2 saat kadar tampon buz biçiminde durdurmaya çalıştım. Sanırım zaferli oldum. Şuan akşam saatleri acım yok, ilk defa bacaklarımı uzatarak uyuyabildim.
7. Gün : rahat geçti.
8. Gün : ilk defa sandalyede oturabildim. operasyonsuz halim kadar rahat değildi ama acısız ve sızısızdı : bu arada sızıntı biçiminde kanama ve ara ara sızlama oluyor hala.
1. Ay : 10. Günden sonra süreç rahat geçti :
45. Gün : dostlar 10 gün sonrası rahat geçiyor. Şuan iyi ki olmuşum diyorum evet çok acısız geçirmedim ama neticeye dokundu.
Hekim adı ve maliyet paylaşmam doğru olmaz.
 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.