Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Natalie Portman: Göbeğimi bakımlı bırakın

16.02.2021
408
Natalie Portman: Göbeğimi bakımlı bırakın

Yaz mevsiminin hüküm sürdüğü Avustralya’da tişörtleri ve şortlarıyla görüntülenen Portman’ın karın bölgesindeki şişlik bir süredir magazin basınının gündeminde. Fransız koreograf Benjamin Millepied ile evli olan Natalie Portman’ın üçüncü çocuğuna gebe olduğu iddiaları da bu görüntülerin arkasından ortaya çıktı.

Kadın bedeni üzerinden spekülasyon

Lakin Portman, bir süredir süren bu söylentilere tepkisiz kalamadı ve cevap verdi. Millepied ile evliliğinden, 8 ve 3 yaşında iki çocuğu olan Portman magazin basınına alev püskürdü. Güzel oyuncu sosyal ağ hesabından yaptığı bir paylaşımda bütün bu iddiaların da cinsiyet ayrımcılığı temeline dayandığını ileri sürdü. Natalie Portman, kendisiyle ilgili tüm bu iddiaların “kadınların bedeni üzerinden spekülasyon gerçekleştirmek” olduğunu savundu.

Natalie Portman, paylaşımında hamile olmadığını belirterek ama 2021 yılında da her isteyenin bir kadının maddi görünüşünden yola çıkarak dağıtılmış spekülasyonlar yapabildiğini belirtti. Portman basına kendi özel hayatı üstünde teoriler ayarlamak yerine “Daha iyisini yapmasını” önerdi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.