Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Özge Özder’den bebek molası

16.02.2021
189
Özge Özder’den bebek molası

Kanal D’nin merakla izlenen “Sadakatsiz” dizisinde Derya karakterine yaşam veren Özge Özder doğum sebebiyle sete kısa bir ara verdi. Son set gününde rol arkadaşları Cansu Akarsu, Yeliz Kuvancı ve yönetmen Neslihan Yeşilyurt’la objektiflere gülümseyen ünlü oyuncu, Luna adını verdiği kızını geçtiğimiz hafta dünyaya getirdi. Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu “Vefasız” her çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de izleyiciyle buluşuyor.

Ergenliğe dönüş

Hadise ve Kaan Şimşek, Sevgililer Günü’nde bir telefon uygulamasıyla ergenlik yıllarına döndü! Hadise, filtre uyguladığı bu kareyi “7’den 77’ye Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun” notuyla paylaştı.

Kavgacı Kız

Birce Akalay ve Serkan Altunorak, kült tiyatro eserlerini günümüze uyarlayan Dijital Sahne’nin yeni oyunu “Hırçın Kız”da buluştu. Shakespeare’in unutulmaz komedilerinden “Hırçın Kız”, 18 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’de Engebeli PSM YouTube kanalında yayınlanacak.

SİYAD’ın kazananları

Sinema Yazarları Derneği (SİYAD) Övünç ve Emek Ödülleri sahipleri açıklandı. 53. SİYAD Türkiye Sineması Ödül Töreni’nde Iftihar Ödülleri oyuncu Nur Sürer ile belgeli sinemacı Can Candan’ın oldu.

Emek Ödülü’nün ise Cine Majestic Sinemaları’nda makinist olarak ödev yapan emektar sinema çalışanı Ali Koçoğlu’na verileceği açıklandı. 53. SİYAD Türkiye Sineması Ödülleri’nin kısa film, belgeli ve olağanüstü film dallarındaki adayları da muhakkak oldu.

Ödüller açıklandı

BU sene 27 Mayıs-3 Haziran tarihleri aralarında 24’üncü kez gerçekleşecek Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali’nin Iftihar ve Galibiyet Ödülleri’nin sahipleri açıklandı. Övünç Ödülleri oyuncu Nur Sürer ve oyuncu-şarkıcı Zuhal Olcay’a takdim edilecek. Bilge Olgaç Başarı Ödülleri oyuncu-şarkıcı Ayta Sözeri, oyuncu Demet Evgar, müzisyen Ekin Fil ile Köprüde Buluşmalar Yöneticisi Gülin Üstün’e verilecek. “Genç Cadı Ödülü”nün bu yılki sahibi ise oyuncu Ahsen Eroğlu oldu. Festivalin her yıl sinemamızdaki kadın emeğinin altını çizmek ve yeni kuşak kadın sinemacıları teşvik etmek üzere verdiği ödüller, 27 Mayıs’ta düzenlenecek açılış töreninde sahiplerine takdim edilecek.

Özge Özder'den bebek molası

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.