Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Problemli Ciltlere Öneriler

15.04.2021
174
Problemli Ciltlere Öneriler

Akşama ya da bir iki gün içinde yaşamınızın erkeğiyle bir buluşmanız var. Fakat gözleriniz şiş ya da sivilceleriniz arkasıydı.. Bu gibi problemleri en kısa müddette giderme yöntemleri…
Sivilceler için Gece uyumadan evvel hekiminizin önerdiği sivilce iltihaplı sivilce jeliyle iltihaplanmayı önleyebilirsiniz. Hafif kortizonlu kremlerle de iltihaplanmayı gidermek olası. Şayet buluşmanız akşam ise pudra ya da fondötenle sivilcelelerinizi kapatmaktan daha basit bir çözüm ne yazık ki yok.
Şiş gözler Sıkıntılı veya uykusuzluk meseleyi olan biri gibi gözükmek istemiyorsanız, şiş gözleri kolay bir iki usulle indirebilirsiniz. Şiş gözleri hafifletmek için gözlerinize ılık çay banyosu yapabilir veya acil bir iş içinse eczanelerde bulunabilen hemoroid kremlerini de kullanabilirsiniz.

Bikini izi Elbisenizi seçtiniz ancak bikini izlerinizin görünmesini istemiyorsanız buluşmadan birkaç gün evvel ihtiyat almalısınız. Nutribronze otobronzanı kullanarak bikini izlerinizi giderebilirsiniz. Bu mahsul, turuncu izler vazgeçmeden cilt tarafından emiliyor ve cilde çok natürel bir görünüm veriyor.
Morluk Morlukları hemen geçmesini sağlayan bir metot yok. 2-3 rengi karıştırarak uygulayabileceğiniz evvelden koyu rengini, daha sonra deri renginize yakın olan tonu sürün.
Arpacık Arpacıklar en olmadık zamanlarda çıkar zati.. Göz hoşluğunuzu bozan bu küçük ama ehemmiyetli iltihaplanmayı gidermek için bir iki usul var. Kanal ağzını genişletmek için günde 3 kez 10’ar dakika sıcak kompres uygulanmasını öneriyor. Kırmızılık için yapay gözyaşı damlatılabilir ya da damarları daraltan damlalar kullanılabilir.
Uçuk Uçuğu hafife almayın. Genellikle çiçek hastalığı geçirenlerde, bağışıklık düştüğü için dudaklarda ortaya çıkan ve süratle dağılan bu kabarcıklarla sıkça mesele yaşıyorsanız hekiminizle bu mevzuyu görüşün. Uçuk oluşmadan evvel antiviral haplar kullanabilirsiniz. Fakat buluşma günü oluşan uçuk için yapılabilecek tek şey makyajla kapatmak..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.