Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Şahin Irmak: Yılmaz Erdoğan kendinden tiksindirdi

17.02.2021
209
Şahin Irmak: Yılmaz Erdoğan kendinden tiksindirdi

Jet Sosyete dizisi ile karşımıza meydana çıkan oyuncu Şahin Irmak, katıldığı bir talk show programında hayatına dair cana yakın açıklamalarda bulundu.

Şahin Irmak’ın açıklamalarından ara başlıklar..

Irmak, sofrada peynir olmadan kahvaltı yapamadığını söyledi: “Tam bir peynir hastasıyım. Her türlü peyniri yerim. Peynirsiz katiyen yani. Yaşasın peynir!”

“Bana terlik yok tuğla fırlattılar”

Şahin Irmak, “Merdane mi, anne terliği mi?” sorusuna, “Anne terliği. Nereden attığı hiç ayrım etmez, bir şekilde buluyor seni. Ben de yedim natürel fakat, yemez olur muyum. Babamın arkamdan tuğla fırlattığını bilirim ben ya. Birazcık öyle bir çocuktum. Hiç dayak yemedim, daha bir kere tokat atmışlıkları değil lakin tuğla attılar” yanıtı verdi.

“Oyuncu edinmek hayalimdi”

Oyunculuğun çocukluk hayali olduğunu belirten Irmak, “Ailem hiç kesin değildi ama benim hayalim buydu. Çocukluğumdan beri daima oyuncu olmak istiyordum. Taklitle başlarsın ya bu işlere, defalarca pek olur yani, emin edersin kendini. Güldürmeye çalışırsın. Ben de öyleydim. Aileyi güldürüyorsun birincil, arkadaşlarını falan. Sonradan diyorsun fakat; Hoş meslek, ben bunu yapayım. Defalarca hayalini kurduğum şey buydu” ifadelerini kulandı.

Şahin Irmak, Okan Çabalar’ın Yılmaz Erdoğan hayranlığını anlattı: “Okan, Yılmaz Abi’ye âşık. Bir gün Yılmaz Abi şöyle demiş; Okan tamam yeter, beni benimle tiksindirdin! Beni bana anlatarak tiksindirdin kendimden. Anlatma yeter artık, biliyorum kendimi!”

“Bu yaz evleniyoruz”

Uzun süredir Asena Tuğal ile aşk yaşamış başarılı oyuncu, düğün hazırlıklarına başladığını açıkladı: Asena ile herşey hoş gidiyor. Nikah hazırlıklarına başladık, bu yaz düğünümüz var. Hoş bir düğün hayalimiz var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.