Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Senebaşı Gecesi Tarzınız Konuşsun

07.07.2021
173

Tertemiz bir yıla, yenilenen ve tarz sahibi bir şahıs olarak girmek istiyorsanız; Renk ve Tarz Danışmanı Canan Yolaç’ın tarz tekliflerine kulak verelim.

yilbasi-gecesi-stiliniz-konussun-10372363_2631_o.jpg

Senebaşına artık rakamlı günler kaldı. Siz de şık kombinler oluşturarak bu özel geceye damganızı vurabilirsiniz.

Yeni sene coşkuyu tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kendini sezdirmeye başladı. En anlamlı günlerden bkocaman olan senebaşında, dikkat edeceğiniz birkaç püf noktayla gecenin en şık şahsı siz olabilirsiniz.

yilbasi-gecesi-stiliniz-konussun-10372363_9283_m.jpg

Bu senebaşında kırmızı ve siyahın popüler tesirini seçim edebileceğiniz gibi, sezonun gözdelerinden neon renk tonlarını da deneyebilirsiniz.

Senebaşı gecesi, bütün sene giyinmekten çekindiğiniz cesur elbiseleri sınamak için iyi bir fırsat. Senebaşı konseptinde en ehemmiyetli etken; kullanacağımız rengin tonunu doğru seçmek, fazlaya kaçmamak ve tarz yanılgılarına düşmemektir. Bayanlar için parlak renkler göz akdikeni bir seçim olabilir, fakat fazla parıltının tarzınızı sallamadığından emin olun. Beylerin tarzı ise hem partnerleriyle hem de gidecekleri mekan ile geçim içerisinde olmalıdır. Bu senebaşı gecesinde kısmet verebileceğiniz renkler arasında ise; siyah, gümüş, gold, beyaz, zümrüt yeşili ve şarap kırmızısını sayabilirim. Giyeceğiniz elbise dikkat çekici bir parça ise; sade ve nitelikli takılar kullanmanızı öneririm. Seçiminiz minimal kesimli bir elbise olacaksa belki daha azametli takıları kullanarak kombinlerinizde balansı yakalayabilirsiniz Senebaşı gecesi için payetler, saten kumaş seçeneklerini seçim edebilirsiniz. Kadife kumaşlı elbiseler, soğuk havalarda sıcak ve çekici bir tesir oluştururken, aynı zamanda asil bir görüntü elde etmenizi sağlar.” dedi.

yilbasi-gecesi-stiliniz-konussun-10372363_8066_m.jpg

 

yilbasi-gecesi-stiliniz-konussun-10372363_5310_m.jpg

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.