Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Shakira’nın kulis istekleri

17.02.2021
309
Shakira’nın kulis istekleri

6’ncı dünya turnesi “EL Dorado” zarfında İstanbul’a gelecek olan dünyaca meşhur ressam Shakira, 11 Temmuz akşamı İstanbul’da hayranlarıyla buluşacak.

Çocuklarıyla geliyor

Shakira, kulisi için talep ettiği yiyecek ve meşrubat listesi ile gündeme geldi. Oğulları 5 yaşındaki Milan ve 3 yaşındaki Sasha ile İstanbul’a gelecek olan Shakira, kulisi için; gümüş çatal, bıçak takımı, Antep fıstığı, taze meyve, çikolata, sağlıklı çerez ve meze istedi.

Deniz tuzu aromalı çikolata

BKM organizasyonuyla gelecek olan Shakira, dilimlenmiş karpuz, çekirdeksiz üzüm, ananas, muz, mango, avokado ve elmanın yanı sıra, ham brokoli, havuç ve kereviz sapı, Antep fıstığı, buzlu badem, ceviz ve humus da istedi. Bütün bu sağlıklı gıdaların yanında kulisinde ve odasında mutlaka olmasını koşul koştuğu tek yiyecek çikolata oldu.

– Kendisi için yüzde 70 kakaolu bitter çikolata siparişi veren dünyaca meşhur yıldız, oğulları için ise; yoğun çilek, portakal ve deniz tuzu aromalı çikolata istedi.

Her şey beyaz olsun

İçecek olarak su ve soda dışarıya, yeşil sebze suyu, hindistan cevizi suyu ve kahve içmek isteyen meşhur star, yiyecek ve içeceklerin yanına gümüş çatal, bıçak takımı da istedi. Kulisini ve otel odasındaki bütün mobilya ve havluların da beyaz olmasını isteyen Shakira için hazırlıklar tez devam ediyor. Hayranları içinde bir mesaj yayınlayan Shakira, “11 Temmuz’da İstanbul’a gelmeyi sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.