Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Ters F

19.03.2021
942
Ters F

Gülay Kamaz’dan, Oya Başar’a pek çok şanlı adın kullandığı köpekbalığı kıkırdağı gençlik ve hoşluk getiriyor!
Avrupa ve Amerika’da bayanlar arasında büyük alaka gören anti-aging gıda kapsülü Inversion F, Türkiye’de şanlı adların da seçimi oldu. Gülay Kamaz, Semiha Yankı, Oya Başar, Eylem Şenkal, Seray Hoşlanır gibi pek çok şanlı ad içeriğinde köpekbalığı kıkırdağı da bulunan kapsüllerden kullanıyor. Inversion F, 30 ve üzeri yaş grubundaki bayanlarda, saç, cilt, tırnaklar ve beden üzerinde kalıcı pozitif tesir sağlarken, metabolik işlevleri süratlendirerek genç ve hoş bir görünüm kazandırıyor.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye getirilen ve yalnızca eczanelerde satışa sunulan anti-aging mahsulü ”Inversion F”, saçlar, tırnaklar, cilt ve bedene gençlik aşılarken etrafsal etmenlerle bedene hasar verebilecek negatif tesirlerden de korunmayı sağlıyor. Inversion F, ilk günden itibaren şanlı adlardan da alaka gördü.
”Inversion F”, antioksidan tesiri ile özgür radikallerin cilde, saça ve tırnaklara vereceği hasarlı tesirlerden gözetiyor, yağ yakıcı tesiri ile bedenin kullandığı enerjiyi artırıyor, besleyici tesiri ile yenilik ve gelişim için zorunlu yiyecek desteğini sağlıyor, kuvvetlendirici tesiri ile bedenin lüzumu olan dinamizmi kazandırıyor. ”Inversion F”, bayanlar için çok ehemmiyetli olan saç, cilt, tırnaklar ve beden üzerindeki dört tesirin bir arada hakikatleşmesini sağlayan bir yöntem içeriyor.
Bayanlar için geliştirilen ilk anti-aging gıda yardımı olma özelliğine sahip ”Inversion F”, gümüş ve kırmızı olmak üzere iki kapsülden oluşuyor. Omega 6, Yeşil Çay Özleri, C Vitamini, Çinko, Selenyum, Krom ve natürel bettakaroten kapsayan 2 adet kırmızı kapsül kahvaltı sonrasında; köpek balığı kıkırdağı, Omega 3 Balık Yağı, Üzüm Özleri, B2, B5, B6, B8 vitaminleri, bakır, demir kapsayan 1 adet gümüş kapsül ise akşam yemeklerinden sonra kullanılıyor

Yafta gıda kapsülü Inversion F Inversion F nin yararları köpekbalığı kıkırdağı kıkırdağının yararları köpekbalığı kıkırdağı kapsülleri köpekbalığı kıkırdağını kimler kullanıyor köpekbalığı kıkırdağını hangi şanlı sanatçılar kullanıyor şöhretliler neden genç kalıyorlar şanlıların genç kalma gizemleri sanatçıların gençlik gizemleri sanatçılar neden böyle genç kalıyor Inversion F kapsüllerinin içinde ne var Inversion F kapsüllerinin içindeki vitaminler Inversion F kapsülleri ne işe yarıyor? INVERSİON F ile genleşmek INVERSİON F’yi hangi şanlı kullanıyor INVERSİON F gençleşmenin gizemi INVERSİON F GIDA KAPSÜLÜ Inversion F Kapsülleri ile gelen hoşluk

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.