Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Ünlülerin diyetleri

17.02.2021
462
Ünlülerin diyetleri

BEYONCE KNOWLES

Amerikalı ünlü şarkıcı Beyonce Knowles, ne süre alışverişe çıksa kendisine bir cisim minik gelen bir jean pantolon aldığını ve bu pantolona sığabilmek için sıkı bir diyete girdiğini söylüyor.

LADY GAGA

Meşhur şarkıcı Lady Gaga, kahvaltıda hamur işleri ve ekmek yerine bütün tahıllı kahvaltı gevreklerini ve meyveyi seçim ediyor.

CAMERON DIAZ

Beyazperdenin seksi güzellerinden Cameron Diaz, ne dek yoğun bir iş programı olursa olsun, güne kahvaltı etmeden başlamadığını söylüyor. Meşhur yıldız, kahvaltı sayesinde metabolizmasının çabuk çalıştığını belirtiyor.

BRITNEY SPEARS

İki çocuk annesi olmasına rağmen güzel vücuduyla dikkatleri üstüne çeken meşhur şarkıcı Britney Spears, mutfağından tuzu çıkardığını söylüyor. Spears, fazla tuzlu gıdaların vücutta ödem yaptığına da uyarı çekiyor.

MELANIE BROWN

Spice Girls grubunun yıldızı Melanie Brown, tadı kötü olduğu için diyet yemeklerini sevmeyenlere baharat kullanmalarını öğüt ediyor. Baharatla lezzetlendirilen yemeklerin tat alma zevkini de tatmin edeceğini sözlerine ekliyor.

JENNIFER ANISTON

Amerikalı ünlü aktris Jennifer Aniston, salatalığın hayatında manâlı bir yer tuttuğunu söylüyor. Birçok zaman ara öğün olarak salata yiyen ünlü aktris, cildine de fazla fayda ettiğini belirtiyor.

KIM KARDASHIAN

Ünlü TV yıldızı Kim Kardashian, her akşam uyumudan önce 250 mekik çekerek formunu koruyor ve bunu herkese nasihat ediyor.

KHLOE KARDASHIAN

Kim Kardashian’ın kız kardeşi Khloe Kardashian ise boks yaparak zinde kalmayı başarıyor. Boksun bununla birlikte strese aleyhinde da birebir olduğunu belirtiyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.