Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

vajinismussuz günlere merhaba demek için….

17.11.2021
145
Merhaba dostlar yine burda olmayı düşünmüyordum ama bana mail gönderen dostlarım oldu, siteye dönme mevzusunda, bu kasvetin ne kadar büyük olduğunu bildiğim için onuru bir kenara vazgeçtim ve geldim, iyi mi yaptım öğrenmiyorum. allahın izniyle bir sürü bireye bereketim olur.eski konumun içeriğini aynen buraya aktarıyorum tabi listemizide =

dostlar bende uzun müddet vajinismusu yaşadım çok ağladım, ihtimalsiz ömür boyu evrem diye düşündüm ama sonunda hamdolsun 2 yıldır herşey yolunda.ben hiç egzersiz yapmadım, yapamam da. yapan dostları kutluyorum benimkisi yalnızca bir seçenek ben muvaffak oldum belki sizde muvaffak olursunuz diye açıyorum bu konuyu.jel de kullandım bu arada ama hiç işe yaramadı oraya değemiyordum dahi ve usuma zeytin yağ geldi ve de ilk sınamam da muvaffak oldum nasıl yaptığımı anlatayım;
bu arada vajina popo güzergahında meyillidir, dik değil alt popoya doğru giriş yapacaksınız dostlar

evvel bir duş alın kesinlikle gevşetiyor, birde benim sınamadığım ama dostlardan okuduğum birşey var belki işinize fayda sıcak suyu kovaya koyup kendinizi yakmadan 20 dakika kadar vajinaya buğu banyosu yaptırıyormuşsunuz, bencede rahatlatabilir orayı,sonra
zeytin yağı bir kaba koyun,rahatça uzanın, eşiniz parmağının bir tanesini orta parmak daha iyi olurevvel yağa daldırıp vajina içine girdirsin.sonra 1 parmağını çıkarıp,yağa tekerrür daldırıp 2 parmağını sınasın, iyice hem orayı yağlamış olsun hemde parmağın giriş çıkışını görünce sizde cesaret edersiniz.

nin bolca yağlı olmasına dikkat edin ki rahat olsun.eşiniz sırt üstü uyurken siz p yatık halindeyken üstüne oturup vajina ve çok hassas olan klitorisi p üstünde ileri geri yaparak sürtünün haz almaya başladıkça bayağıda ıslaklık çoğalır ,yağlı olunca belki sezemezsiniz ama azıcık haz alınca p yi tutun p başını vajinada dolaştırın, hafif çukur gibi girişe hazır gibi kendini sezdirir , yerini bulunca vazgeçmeden ıkınarak itin azıcık kaymayacak kadar girdiğinde ıkınarak usulca oturun üzerine.içe doğru iterken zile basma hareketini düşünün , hani buton ziller vardır ya zile basma hareketi gibi, vajina sanki parmak, p sanki zil butonu öyle düşünün basın, durun, peşpeşe böyle yapın,yağlı olduğu için p.. kaya biliyor siz pes etmeyin. kadının üstte olması hakimiyetin sizde olması açısından iyi ama size rahat gelen istediğiniz bir pozisyonda deneyebilirsiniz.herşeyi sarihçe yazamıyoruz burda ama elimizden geldiğince açıklamaya takviyeci olmaya çalışırız.allahın izniyle takviyeci olabilirim.ben iki kere kullandım ve sonra gerek kalmadığını gördüm. ilkte bütün girişi sağladıktan sonra çıkartıp tekerrür p.. ye yağ sürüp tekerrür giriş sağlayın.Allah takviyeciniz olsun. şayet işe verimse bana dua etmeyi unutmayın olur mu? :

anekdot: dostlar çok iyi bir kadın doğum uzmanına sordum yağın hasarı olur mu birkaç defa kullanıldığında dedim hiçbirşey olmaz vajiyi aşsınlarda ehemmiyetli olan o, olmaz ya farzet ki mantar oldu hekime gidilir o ehemmiyetli birşey değil dedi.
tek çözüm egzersiz diyen dostlar var o surattan yazma gereği hissettim, tek çözüm egzersiz değil bu yolda var, tek çözümün bu yol olmayıp egzersizinde olduğu gibi.
bu arada yanlış kavramayın egzersize karşı değilim netlikle işe yarıyor buna inanıyorum,kegel egzersizini hekimlerden duyduk öyle değil mi , bazı hekimler bizim hastalandığımıza inandırıp bazı tıbbi terimlerle baya bir paramızı alıyor, rehabilitasyon ediyor mu ediyor evet,yalnızca tek tasayı para olan hekimleri hedefliyorum hepsi aynı değil. mesela benim gittiğim iki hekimden biri egzersiz olmadan aşamazsın dedi öğrenmem kaç milyar paranı almazsam iyileşemezsin dedi :, değişiği hayır dedi psikolojik oraya jel sür olur yavaş yavaş.zira onun tasayı para olmadığı için, benimde meselem psikolojik olduğu için beni hastalanmadığıma inandırmak istedi.
egzersize değil yalnızca adalelerimizde mesele filan olduğuna inanmıyorum, kegel de yağda aynı görevi yapıyor hakikatinde başka bir deyişle yalnızca senin oraya birşey girdiğini görmeni sağlıyor ve kegel zamanla cesaretini artırıyor evvel incesini beynin kabulleniyor sonra yavaş yavaş kalınını, ama hakikat mesele adaleler değil ; oraya değildiği an kuru olduğu için, bizim fobilerimizde ön tasarıya çıkıyor tabi o an, yırtılacak patlayacak acıyacak sanıyoruz ve beynimiz acıyı idrak edip itmemizi sağlıyor eşimizi.egzersiz işe yarıyor evet ama adalelerimizi değil bizim fobimizi yavaş yavaş yenmemizi sağlıyor.

başka bir deyişle ben egzersizin beyin adalelerini harekete geçirdiğini,yavaş yavaş beynini ikna ettiğini düşünüyorum ama sabır isteyen bir yol,göze alabilene helal olsun sonuna kadar, başka bir yolda yağ jel filan. ben neden yağ diyorum hepsini kullandığım ama en kaygan ve anlamlı o olduğu için şimdide bir manaya oturtunca yağ gerçekten anlamlı geliyor. hemde en kestirme yol. evvel bunu deneyin baktınız birkaç kere sınadığınız halde hoşlanmadınız egzersize devam edin birşekilde kesinlikle aşarsınız buna inanın yalnızca.hakikat emel ne biliyo musunuz? ama egzersiz ama yağ yada başka yolu varsa öğrenmiyorum, oraya acı sürüklemeden birşeyler gireceğine beynini ikna etmek. ben neden ısrarla yağ diyorum en kalıcı kayganlığın yağ ile sağlandığını gördüm anlattığım gibi yapılırsada sıfır acı.dostlar lütfen ciddiye alın benim bu işte çıkarım yok neden uğraşayım reel olmayan birşeyler, tek emelim hiç tanımadığım ama benim nasihatlerimle mutlu olmuş birsürü mutlu kadın,daha doğrusu herşey Allahtan biz ancak vesile olabiliriz.o zaman bıraksaydık şimdi hala emekliyor olacaktık.yürümenin konforunu hiç düşünmesekte şöyle durunca ne büyük nimet değil mi? peki dokunmamış mı o popomuzun üstüne düşmelerimize, herşey zamanla olur herkesin fobileri değişiktir, yapısı değişiktir, söylediğimi bütün anlamıyla yaparsanız yağ sayesinde canınız hiç acımaz ama bir tahriş vardır orda bir siğil vardır olabilir hemen pes etmek bizim tabiatımıza ters değil mi.edison pes etseydi şimdi hepimiz karanlıkta oturacaktık. unutmayın herşey sizde başlar yeniden sizde biter, insanların size hükmetmesine izin vermeyin siz bedeninize hükmedin o zaman hiç mesele kalmayacak.beyin değil midir tam bedenimize hükmeden, bu rahatsızlık demeyimde uğursuzluk demek daha doğru olur, beyinde başla mıyor mu? o zaman beyinde tamamladığınız an, bitecek.

herkes okusun kesinlikle !!!!!!!!!!
burayada yazayım benzerini okumayan kalmasın
iki safha var giriş ilk mani sonra ikinci manide o duvar, tabi ikiside beynimizin oyunu.bakın bu arada herkese söylüyorum ilişki sırasında konuşmayın yağ yada kayganlaştırıcı kullanırken bu ehemmiyetli değil belki ama bayağıda hem alacağınız zevki alamazsınız dikkatiniz böldüğü içinde ıslaklığınız anında gider.konumuza dönersek, şimdi yağı vajina içine iyi sürerseniz ki eşinizin parmağı yağlıyken, söylemiştim ya vajina içine parmağın girişini sağladıktan sonra parmakla şöyle giriş çıkış yapsın ve sonuna kadar parmak girsin kesinlikle, olasıysa orta parmağı ve işaret parmağı,orta parmak uzun olduğu için daha ileriye doğru yağlanma sağlanır çıkarsın tekerrür yağlasın , ve hemen girdiği an zorlamayın yavaş yavaş gelgit yaparak p nin kaymasını sağlayın, o duvara geldiğinde zati iyi yağlanmışsa hiç acı sürüklemezsiniz inanın bana, orada duvara geldiğinde ıkının kesinlikle ama ben de orda bir durdum acıyacak sandım, ama baktım acı yok ıkındım ve aynı anda içe doğru ittim, iyi yağlandığı için kaydı gitti.sizde mesele filan yok moralinizi bozmayın, burada binlerce birey aynı kasvette bu bir mesele değil, bu cemiyetin ayıbı kavradınız mı moral bozmak yok, yağıda az sürelim demeyin bol sürün korkmayın canım zati aşırısı dışarda kalacak :

hani bahçe çeşmesine hortum takarız ya, hortum azıcık dardır , hortumu evvel meblağsın sıkıca ve çok sert değil ama bastırarak ileri geri yaparak hareket ettirir, bastırarak hortumu girdirmeye çalışırız.aynen öyle yapıcaz.
popoyu ileri geri sallayarak, sanki salıncakta sallanır gibi yapıcaz,
popo arkadan kalkık ve vajina alt bakacak yarıya o duvar denilen şeye gelince. dimdik durmayın. popo hareketli olsun belden bağımsız biçimde.üst gövde öne doğru meyilli ama popo kalkık belde çukur oluşsun vajina alt baksın. kat katla balla reklamı gibi arkaya doğru katlanmış olucaz.

ayşen gruda tarık akanı görünce , ayyy anneeee ne yakışıklı çocuk değil mi der ve iç sürükler ya ayyyy diye.öyle iç çekin. o zamanda vajina o anlık hafifliyor saniyelik hafiflemelerde de hemen atik olup pns i girdirmeye çalışın.hakikatinde 1 saniyede dahi sona kadar erişebilirsiniz rahatladığınızda.

hadi zeytinyağ ile yenenleri yazmaya başlayalım artık, tabi egzersiz yapanlarda var arada neticede hepsi yağın verimini gördüğünü söyleyen dostlar

dostlar yanlış bilgi verdiysem düzenleyin lütfen
10qwerty yağın işe yaradığını söyledi ama yağ ile mi yendi onu yazmadığını öğrenemiyorum :

unuttuklarım var öğreniyorum ama msn adını öğrenip burdaki adını unuttuklarım var :KK43: siz andırdırın
şuan deneyipte hiç olmadı diyen yok çok şükür yalnızca cesaret edemeyenlerimiz var
birde yalnızca p ye sürüp yada vajiye kendi parmağıyla sürüp eş parmağı olmadığı için yarıya kadar kayganlık sağlanıp dolayısıyla yarıya kadar giren dostlarımız lütfen eşinizin parmağıyla sürün yağı ki daha derinlere kadar yağlanmış olsun vajina.

allahın izniyle meyil mevzusuna gelince , pns dik değil popoya doğru meyilli girecek.
buda vajinanın kastığımız zaman ki hali ama p nin meylini görmeniz için bu fotoğrafları buldum

cinsellik-vajinizm.jpg
cinsellik-yuzeysel-agri.jpg

cinsellik-derinde-agri.jpg

dostlar birde pozisyonla ilgili bir link paylaşıyorum absürt sapan bir site değil merak etmeyin ama reel insan fotoğraflarıyla göstermişler hem daha anlaşılır olacağına inandım o surattan kusura bakmayın lütfen, kazara buldum bu sayfayı allahın izniyle işinize fayda,

üstten 9.Kızlık çeperi olmasaydı ufak yaşta kakasını ve çişini altlarına yapmaları veya öğrenmeden vajinalarına parmaklarıyla değmeleri bu çocuklar için büyük risk teşkil edecekti. Karın çeperine erişebilecek mikroplar ciddi meselelere yol kalemtıraşından bir hayli kız çocuğu ergenliğe dahi erişemeden can verecekti. Bu bakımdan kızlık çeperi kadının genital bölgesini dış etmenlere karşı gözeten bir manidir ve bu emelle yaratılmıştır. Fakat bizim cemiyetimizde dahil olmak üzere bir çok cemiyette kızlık çeperi bekaretin, el dokunmamışlığın sembolü olmuştur.”

birde bir dostla konuşmuştuk o mailde yazdıklarımıda aynen buraya kopyalıyorum belki işinize fayda birşey bulabilirsiniz diye, belki aynı şeyleri tekerrür etmiş olabilirim ama dahada pekişsin istiyorum.

vajinismus zati eşiyle beraberliğe izin vermeyen kadınlara söylüyorlar , başımıza gelmeden ne olduğunu bizi öğreniyor muyduk, dr bana vajinismus değilsin sen dedi bir taneside konuşmalarımla yalnızca tetkik etmeden 10 seans verdi, ikiside uzmandı birisi para peşindeydi değişiği vajili değilsin diyerek beni gevşetmek gayesindeydi diye düşünüyorum, hakikatine bakarsan vajinismusun aşamaları varmış ya o düzeyde nedir biliyor musun? hepsi öykü, senin fobilerinin aşırılığı, bak canım çeperden bahsedeyim sana çeper vajina girişinden yalnızca 1.5 -2 cm geride ve zati ortasında delik olan bir yapıya sahip,parmakla sınadığında parmakların ince olduğu için tek parmakla sınadığında parmaklar deliğin ortasından geçer gider karşıya ama p kalın olduğundan delik ufak kaldığından geçmeye çalışırken yırtılacak ama sanılan gibi bir acı ve kan bekleme zira iki damla kan ve şayet ki yağ ile yeterli kayganlığı oluşturursanda acı sezmeyeceksin, ben yağı silmek için peçeyle sildiğimde başka bir deyişle kanı öyle gördüm ve p yi dik girdirmeye çalışma alt doğru başka bir deyişle senin popon varya ona doğru meyilli iteceksin, bu arada sana şunu söyleyim girişte acı var diyenlerin hepsi süratli davranıp dik itmeye çalışanların hatası, sana önerim ben hiç acı sezmedim zeytinyağı iyice sürdüğümde, ama üstte anlattığım gibi yaptığımda ıkınarak yavaş yavaş kendimi dinleyerek devam ettim, bak öne doğru meyilli olursan hani gönderdiğim fotoğraftaki gibi o zaman zati p ıkınma desteğiyle yerini buluyor, afedersin p yi yakala ve kaydığı için elinle öyle vajinanın orda dolaştır evvelinde de şunu yap tatlım p yide yağladın ya hani sonra üstte eşinin afedersin p sinin üstüne p kendi halinde yatay olağan duruşundayken otur ve klitoris varya hani şu afedersin ufak abdest çıkışı orasını filan p nin üstünde sürtün canım azıcık bayağıda bu ıslaklık getiriyor zira klitoris uyarılmaya çok müsait haz aldığını sezdiğinde p yi yakala ve zati p nin ucunu afedersin vajina kısmına gezdirdiğini sezersin deliği oraya koy ve azıcık elinle tutarak ıkın.bak yerini bulana kadar sına bırakma olur mu.şimdi sana şunu söyleyim parmağından yüzüğünü çıkarmak istersin hani parmağın sanki daha kalın gibi çıkmaz yüzükte biz uğraştıkça kıpkırmızı eder parmağımızı, işte p ile kuru kuruya uğraşırsan tahriş olur ve acır, yüzük sanki parmağımızda geliştikçe gelişir bir cinsli çıkmaz, biz bir sabun süreriz yada krem sanki az evvelki yüzük gelişmiş genişlemiş gibi çıkar kolayca değil mi? işte p aynı biçimde kayganlık olunca rahatlıkla girecek.deliğin ufaklığına gelince tatlım orası bayağıda elastik ve açılmaya müsait biliyosun ordan bebek çıkıyor 4 kilo düşün başka bir deyişle afedersin p ondan geniş değil ya, ama biz kendimizi kasınca orası sanki kapı duvar oluyor.bak canım ıkındığında kendini kasmayacaksın ve orası açılacak, geç ayna karşısına, poponu vajinanı göreöğreneceğin kadar havaya kaldır, korkma hiç, vajinaya o deliğin olması gereken yere bak, deliği görebiliyor musun, sonra ıkın canım ve ıkındığında orda bir küçücük delik belirecek tamam mı ordan şunu anla ıkınınca vajina p girişine hazır o kadar genişletebilecek. şimdi delik ufak p büyük sana onuda söyleyim bak canım, afedersin ama popo deliği nasıl küçücük değil mi, peki çok özür dilerim dışkı p den de kalın bazende ince oluyor değil mi? nasıl rahatça çıkıyor değil mi işte biz korkupta kendimizi kasmıyoruz ve esniyor, aynende yeniden küçücük haline dönüşüyor kapanıyor değil mi? bunları düşün.Bu da kızlık çeperinin fazla sert veya fazla damarlı olmasından kaynaklanır. Kanama ölçüyü fazla değilse, her ilişkide oluşan kanama kısa müddetliyse kaygılanacak bir gidişat yok.

peki neden çok kanıyor diye anlatılırdı daha öncekinden bu yana?
zira dostlar hani hep denir ya eşin seni beklerse ağrı az olur yada sezmezsin ama tez ederse canın yanar diye, işte kadın bütün olarak fobiden kendini veremez ve o kaygan akışkandan yeterince gelmez, ama erkekte beklemez tez ederse, kuru kuru zorlayınca haliyle tahriş olur, canı yanar kadının, birde ilk girişte de aniden güçlerse yanlış istikametlere bu kere vajinada doku yırtıkları mı denir, o biçimde yırtılmalar oluyor ve haliyle fazla kan geliyor, daha öncekinden bu yana anlatılan çok kanıyor muhabbeti bu dostlar, o gelen kan çeperden değil doku yaralanmalarından kaynaklanır.herkesin çeper yapısı değişiktir tabi çok kalın ve damarlı çeperlerde vardır çok ender görülsede yeniden yağ sürdüğünüzde yeterince kayganlık sağlandığı için ve aniden zorlamadığınız için,gayet acısız ve kolay bir ilişki olacaktır.

DOSTLAR BUDA 3 ebatlı pozisyon videoları tabiki animasyon allahın izniyle bunlarda yararlı olur işinize fayda.yalnızca verdiğim linklere bakın başka uzantılara sayfalara tıklamayın absürt sapan videolara girmesin.

Kamasutra.Posición de Misionero – YouTube
Kamasutra. Posición de la cuchara hombre – mujer – YouTube

bu arada 4.14 den itibaren özellikle güzelinize gideceğine inandığım bir video da paylaşıyorum
Allah’tan İnkarcılara HODRİ ALAN !! -0Hakikat0- – YouTube

bu arada bu videoda birde şöyle söylüyor 5.15 e dikkat edin bazı dostlar diyor ya hani vajina asidik yağ alkalik filan diye, erkek spermlerini kapsayan akışkanda alkalik özellikte şayet ki vajina yapısını bozsa o akışkan bozardı öyle değil mi ben bunu kavrıyorum, bence dr unda söylediği gibi zeytinyağ natürel olduğu için çekinmeden kullanılabilir diye düşünüyorum.

LÜTFEN DOSTLAR ERTELEMEYİN!!!
ZAFERSİZ OLMAK HİÇBİRŞEY YAPMAMAKTAN DAHA İYİDİR, ZİRA HİÇBİRŞEY YAPMAYAN İNSAN, NE YAPABİLECEĞİNİ BİLEMEZ; AMA ZAFERSİZ OLAN BİRİSİ , NE YAPMAMASI GEREKTİĞİNİ İYİ ÖĞRENİR…bu lafı biryerden dinlemedim ama böyle bir tümce kurulmuştur gibi bir his var içimde :KK1:

dostlar!!!!gidin ampulün buluşunu okuyun, edison 2000 deney yapıyor herkes farklı bir sayı veriyor ama ehemmiyetli olan bu değil ve zafersiz oluyor.edison biz hiç yol katetmedik diyemezsin diyor teknisyene, biz öbürlerinden 2000 adım öndeyiz, ampule gitmeyen 2000 yol bulduk. ve sonunda başarıyor.zira yapacağına inandığı için, ve sen inanırsan herkesi inandırırsın.

birde şu takıldığınız yer varya hani duvar;işte o sıkışma sezdiğimiz yer beyin adalelerine bağlı hakikatinde :, ne kadar kendini rahat vazgeçersen o kadar kolay, ıkınırken sıkamıyorsun zati o adaleleri o surattan oraya geldiğinde de ıkınırsan afedersiniz büyük abdest yapar gibi işte o zaman olur.

ara verdim başa döner miyim?
başa sarmak diye birşey yok, sen katettin o kadar mesafe ,hayal kırıklığına uğrayacak da birşey yok ki, bir yere giden bir sürü yol vardır biri olmaz ötekisini sınarsın, bu senin hazır sezmenle ilgili, olmayacak dersen olmaz zira cesaretin yoksa mücadelede sarfetmez hemen pes edersin.

6 mayıs 2021 anekdot:
dostlar vajina zevk aldığında deyim doğruysa genişleyen bir yapıya sahip, o surattan ilk başta huzursuzluktan baskı yada vajinam çok dar gibi sıkıntılılık yaşayabilirsiniz bunlar çok olağan, usunuzda olsun ne kadar zevk almaya hafiflemeye çalışırsanız giriş o kadar kolay olur.vajina bayağıda mesela 10 cm se zevk aldığında genişleyerek, 23 cm süresince 6,5 cm genişliğinde pns i alabilecek vaziyete kazanç.maalesef bu şuan değilde azıcık daha alıştıkça olabiliyor.yinede sınamakta fayda var.

22 ekim 2021 anekdot:

jpeg.jpg

genelde hep 1 nolu gösterdiğim yere bastırıyoruz giriş için, pütür pütür çukurlu yer var sanıyoruz ki vajina girişi orası ve tazyik seziyoruz neden açılmıyor diye düşünüyoruz hakikatinde 2 numara yazdığım yer ,bütün tenin çevrelediği yer, işte ordan parmağınızı ya da pns i alt doğru bastırarak kaydırın ama tenden içe doğru.işte çocuk kaydırağı gibi hem içe hemde yatay ilerliyor ilk girişi, sonra bir nohut gibi birşey denk kazanç ve ıkınarak geçersiniz orayı.2.resimde ki ok işaretine dikkat edin.

plates.jpeg

dostlar hani poponuzu kaldırın egzersiz yaparken diyoruz ya, poponuzla beliniz arasına yastık koyun , işte istediğimiz poponuzun böyle kalkık olması.

misal dostlarımızdan birisinin azmi misal olsun diye buraya anekdot olarak ilave ettim….

merhaba,

öncelikle bu sayfayı açtığınız için cok tesekkurler kkaderım.bu vajı meselesini 8,5 seneden sonra 2 gunde zeytinyağı ile aştık.ilk sayfadaki yazını en az 30 kere okudum ilk evvel beynimde bitti .sınaması ile aştık hatta bütün bir ilişki de yaşandı.
herkesin yazılarını 48 sayfa okudum yalnızca ertelemeyin azcık cesaret hiç acıma yanma yok ve gerçekten bu kadar kolay olduğuna inanamayacaksınız.yalnızca inanın herkes yapabiliyorsa bende yaparım diye düşünün ve sabırla inat edin yarım saat -1 saat bırakmayın lütfen.ve kesinlikle aparatın ardından p….sınaması yapın o aparattan daha kolay.
mukadderatım yakaladığın altın olsun ne dileğin varsa allah kabul etsin kardeşim paylaştığın bilgiler ve dostları manipülasyonların ile direk bu bilgilerle aştık.çok ama çok çok teşekkürler.:KK16:

dostlar vajinayı sabunla filan deviremeyin sakın, yağlı kalsın vazgeçin yalnızca dışını peçeteyle silin yeter.
bir dr dan alıntı yaptım adını anımsamıyorum ama dr un döl yatağı diye bahsettiği rahim bu arada,altta ki bilgileri okuyun lütfen
-araştırmalara göre Türkiyede 18 yaş üstü kadınların yarısından aşırısının döl yolu devireme alışkanlığı var
– Bu anane anne ve değişik büyüklerden bilinerek jenerasyondan nesile aktarılıyor
– Bu ananenin emeli; gebeliği önlemek, akıntı, rahatsızlık ve koku gidermek .
– Hangi emelle yıkanır ise devirensin döl yolunun yıkanması hem emeline hizmet etmiyor hem de faize uzuvları irininden dış hamileliğe ve hatta kansere kadar varan çok ciddi sağlık meselelerine neden oluyor.
Türkiye ve eşi ülkelerde döl yolunu devireme alışkanlığı çok yaygın.Bu anane anne ve değişik büyüklerden biliniyor, böylece jenerasyondan nesile aktarılarak varlığını sürdürüyor
Döl yolunu yıkayanların büyük çoğunluğu yıkamada sadece tazyikli veya tazyiksiz su, ya da sabun ve su kullanıyor. Çok az bir kısmı ise, bu emelle satılan içine muhtelif kimyeviler ve parfüm katılmış olan hazır çözeltileri kullanıyorlar.
kadınlar genellikle cinsel birleşmeden sonra, ban.yo veya boy abdesti sırasında, adet görme sonrasında,bazı cinsel uzuv şikayetleri olduğunda veya tuvalet sonrasında cinsel uzuvlarını deviriyorlar. Yıkamaya mazeret olarak bir hayli neden ileri sürülüyor. Bunların başında cinsel ilişkiden sonra arınılmak, hamile kalmamak ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak geliyor. Bunların hepsi yanlış bilgilenmeye direniyor. Zira döl yolunu yıkamak bu emellerin hiçbirine hizmet etmiyor. Aksine döl yolunu yıkamak bir hayli sağlık meselesine neden oluyor.

Döl yatağı yıkamanın değişik sebeplerinden biri de döl yolu akıntılardan ve fobilerinden temizlemek. Bu da çok hasarlı bir devireme zamanı ve bahanesi. Zira döl yolu akıntısı ya da makûs koku var ise, burada irin var demektir bu gidişatta döl yolunu yıkanmak daha da sakıncalıdır.Bu gidişatta döl yatağını yıkamaktan deva ummak yerine gecikmeden kesinlikle bir hekime müracaat etilmelidir. Döl yolu pakliği emeli ile satılan eriyikler hekim teklifi olmadan netlikle kullanılmamalıdır. Döl yolunu arınmanın en tehlikesiz yolu onun kendi kendini arınmasına fırsat verilmesidir.
Hangi emelle olur ise olsun döl yolunun su veya başka bir akışkan ile yıkanması döl yolunun kimyevi yapı ve balansını bozuyor. Döl yolunun kimyevi yapısı ise bulaşıcı hastalıklar açısından son derece ehemmiyetlidir. Bu yapı bozululur ve döl yolunun kendi kendini koruma mekanizması bozulmuş oluyor. Buna ilaveten döl yolu devireme sırasında buraya mikrop taşınmış oluyor. Bu iki etken birleşince döl yolunun iltihaplanması kolaylaşmış hatta kaçınılmaz oluyor. Bu irin rahim ağzı ve içine hatta tüplere erişerek çok ciddi enfeksiyonlara yol açabiliyor. Tüm araştırmalar sık sık veya kumpaslı olarak döl yolunu yıkayan kadınlarda faize uzuvları cerahatlerinin %70-80 oranında daha sık görüldüğünü gösteriyor. Kumpaslı. Bu enfeksiyonlar zamanında rehabilitasyon edilmezse hayati risk yaratabilir ve kısırlığa neden olabiliyor.
Döl yolunu yıkamanın mahzuru yalnızca enfeksiyon ya da istemsiz hamilelik ile de hudutlu değil.Bu sebeple de kadınlar her ne sebeple olursa olsun döl yataklarını devirememelidirler.alıntı
bu arada dilatörleregzersiz aparatlarıile alakalı bir alıntı ilave ediyorum
değişik sayfada arada kaybolur gider diye burayada ilave ediyorum
“Yaygın görüşe rağmen, vajinismus rehabilitasyonunda dilatör kullanımı, vajinal dokuyu ya da vajinal sarihliği esnetmek değil, kadınların pelvik tabanları üzerinde hakimiyet sahibi olmalarına takviye etmektir. Vajinismusla alakalı giriş güçlükleri olan kadınlar yanlış olarak dilatörlerin vajinal girişlerini daha geniş olması için esnetmekte kullanıldığını varsayarlar. Oysa giriş meseleleri pelvik tabanin istemsiz sıkılığından kaynaklanan meselelerle iletişimlidir. Dilatör kullanımı bayağıda genişletmeyi odaklamadığından vajinal dilatör adı yanlış bir adlandırmadır. Bu sebepten dolayı bazı uzmanlar onlardan vajinal eğiticiler ya da aralayıcılar olarak laf eder. Dilatör kullanımına seçenekler de vardır ancak uygulamada kadınlar lüzumlu pelvik taban egzersizlerini bitirme mevzusunda dilatörlerin en kolay aletler olduğunu görmüşlerdir.”

EŞİ ERKEN BOŞALMA MESELEYİ YAŞAYAN DOSTLAR, SIKINTI ETMEYİN ZAMANLA DÜZELİR, VAJİLİ KADINLARIN EŞLERİNDE GÖRÜLÜYOR BU GENELDE VE DAYANIN ŞEREFİNİ KIRMAYIN SAKIN, BİRDE ŞU LİNKTEKİ YAZIYI OKUYUN DERİM…BU MESELEYİ NERDEYSE HEPİMİZ YAŞADIĞIMIZ İÇİN PAYLAŞMAK İSTEDİM…

]Erken Boşalma Meseleyi Rehabilitasyonu,Erkekte Cinsellik,İmpotans Sertleşme Bozukluğu Erkenboşalma

Sağlıklı Cinsel Yaşam Erken boşalma meseleyi Kegel egzersizi ile önlenebilir mi?

Erken boşalma, cinsellikte en sık karşılaşılan problemlerden biridir.Özellikle erkekler arasında çok sık dile getirmese de çok büyük oranlarda karşılaşılan erken boşalma meseleyi ise sanıldığı üzere çözümü çok güç bir problem değildir.

Erken boşalma meseleyi, millet arasında cinsellik dışında başka bir şeye odaklanma, bazı geciktirici kremler kullanma gibi usullerle çözülmeye çalışılsa da erken boşalma meselesini çok daha uzun vadeli ve kesin çözümlerle halletmek olasıdır. Prostat, şeker gibi hastalıklar nedeniyle ortaya çıkan erken boşalma meselesini bu hastalıkların rehabilitasyonuyla çözmek muhtemelken, psikolojik rehabilitasyonla da bu sualin üstesinden gelebilmek olasıdır.

1950’lerde Amerikada geliştirilen Kegel usulü ise erken boşalma meselesine seçenek ve uzun vadeli bir çözüm getirme iddiasındadır. Pelvis tabanı egzersizi olarak da öğrenilen Kegel egzersizi, bugün Kegel adaleyi olarak da öğrenilen bir adalenin güçlendirmesine sabreder.

Hakikatinde hamile kadınların doğumunu kolaylaştırmak için geliştirilen Kegel egzersizinin zaman içerisinde erkeklerde de tesirli olduğu ve erkeklerin erken boşalma meselesine çözüm olabildiği keşfedilmiştir.

Hangi adaleyi çalıştırmalısınız?

Kegel egzersizi oldukça kolay bir şekilde yapılabilir.Bu adaleleri bilmek için idrarınızı yaptığınız sırada idrarınızı tutun ve yakalamak için kullandığınız adalenin hangisi olduğunu kavramaya çalışın. Geliştirmeniz gereken pelvis tabanı adaleyi, bu kastır. Bunu yaparken karın ve kalça adalelerinizin hür olduğundan emin olun.

Nasıl uygulanır?

Kegel egzersizini yevmiye yaşamınızı hiçbir biçimde yasaklamadan uygulayabilirsiniz. Rastgele bir şeyle ilgilenirken bile Kegel egzersizi yapmak olasıdır. Evvelden tanımladığınız pelvis tabanı adalenizi 3-10 saniye vakitle adalenin ve bir müddet ara verin. Bunu arka arkaya 5-10 defa uygulayın. Bu operasyonu günde 5 kere uyguladığınız takdirde bir müddet sonra pelvis tabanı adalenizi geliştirebileceksiniz.

vajinismusu zeytin yağ ile yendim.

merhaba dostlar bende uzun müddet vajinismusu yaşadım çok ağladım, ihtimalsiz ömür boyu evrem diye düşündüm ama sonunda 11 aydır herşey yolunda.ben hiç egzersiz yapmadım, yapamam da.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.