Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

VAJİNİSMUSU YENDİM ☺️☺️

30.10.2021
381
Hanımlar öncelikle hepinize hayırlı geceler. Bu gün benim için bi milat herhalde bu illetten kurtulduğum için yarın şükür namazı kılacağım. Öncelikle bu süreci yaşayan bu yazıyı okurken bile belki ağlayarak çözüm arayan arkadaşlarım var biliyorum. Çünkü ben de bir zamanlar böyleydim. Bu illeti yenenlerin konu başlıklarını okurken “ama ben yapamam ki” deyip daha çok ağladığımı biliyorum. Bir gün bana ilişkiye girebildiğin için şükredeceksin deseler alay ederdim herhalde. Şimdi Rabbime binlerce hamd olsun şükürler olsun. Ben de bu sürecimi paylaşmak ve birileri için bi umut kaynağı olmak istiyorum ☺️

Öncelikle arkadaşlar ben 6aylık evliyim. Evlenmeden önce herkes gibi ben de ilk gece olayını araştırdım, yazılar okudum. Ama o kadar rahatım ki tamam diyorum biz bunu sorunsuz ilk gece halleriz deyip daha üstüne düşmedim. Derken evlendik. İl dışında yaşayacağımız için hemen evlenir evlenmez bir birleşme gerçekleşmedik acele de etmedik açıkcası olacaksa kafamız rahat evimizde olsun diyorduk.

Derken evimize geldik, evi düzeltelim öyle yapalım böyle yapalım diye diye akşam olunca ilişkiye gireceğimiz sıra bi isteksizlik bi geri itme oluyordu bende.

O da ilk zamanlar tabi ki anlayışlı bir şekilde tamam deyip zorlamıyordu.

Ama sonra sonra artık bu işi yapmamız gerektiğine kare verip denmeye başladık. Aman allahım o geceler kabus gibiydi resmen ucu girmesini bırakın bacaklarım kilit ellerim itici güç durumunda yüZüm ekşi bir şekilde bir türlü birleşme olmuyordu. Eşim onu istemediğimi düşünüyordu ama öyle bi şey yoktu tabi ki. Bir gün çok fena kavga ettik sebep tamamen bambaşka bir şeydi ama ister istemez etkiliyordu bizi. Bir haftaya yakın konuşmadık hiç. Hayaller kurarak evlendiğim biricik eşimle şimdi evde yemek yerken bile suratımıza bakmıyorduk.

O zamanlar çok ağlıyordum. Yani herkesin yaptığı bir şeyi hatta zevk alarak yaptığı şeyleri biz niye ben niye yapamıyordum. Yine bir vakitler eşim çoktan uyumuş, ben tabi ki uyumadım ağlıyorum gizli gizli harıl harıl internette arıyorum:” ilişkiye girememe, ilişkiye girerken çok acı çekme” diye. Başlıklara bakıyorum kiminde hastalık adı kimşnde işte vajinusmus. İşte o gün tanıştım bu illetle ?
Kabullenmedik tabi ki asla böyle bi şey olamaz diye diye kendimi kandırırken küs olduğum eşimle ağlaya ağlaya bu konuyu konuştum.Üye oldum ve arama motoruna vajinismus yazarak ne kadar başlık varsa hepsini ezberlendim bile. Allah bin kere razı olsun faydalandığım herkesten onlara duacıyım.

Biraz uzun oldu ama yazmak zorundaydım. Gel gelelim ben bu illetten nasıl kurtuldum?

-öncelikle herkes gibi ben de umutsuzdum ama asıl en önemli düşmanınız kötü moral ve psikolojiniz. Her zaman kendinizi yapabilirim diye şartlayın destekleyin.

-burada okuduklarım da hep set gördüm ama ben köyde yaşadığım için bu vibratör seti olması lazım alamadım. Peki ne yaptım?
-her gün eşimle ilişkiye girmesek bile egzersiz yaptık. Yani ucu bile değse bizim için ilerlemeydi.
-ilk zamanalar ucu girmesinde çok zorlandım. Burada okuduklarım da hep kayganlaştırıxı ve vb şeyler yazıyordu. Ben alamadım. Başka ne yapabilirim derken sitede zeytinyağıylada deneyenler vardı.
-eşimle de paylaşıyordum bu bildiklerimi o da kabul etti zeytinyağı ile denemeye karar verdik. İnanın o kadar etkisi oldu ki.
-zeytinyağı ile yaparken canım nasıl acıyordu. Yine yapamayacağım diyordum ama pes etmedim. Sadece iki kere zeytinyağıyla egzersiz yaptık eşimle.
-yavaş yavaş girmesini istedim her zaman.Onları uygulayarak Canım çok acıya acıya denedik. Ama inanın egzersiz yapa yapa artık acısı geçti.
-yavaş yavaş girerken iki dk aynı yere kadar izin verdim hep. Çünkü vajinamız esnek. Hep lastik bir toka gibi düşündüm. Aynı yaptığı yer artık acısı hafifleyince biraz daha girmesini istedim. Yine aynı şekilde iki dk üç dk tekrarlamasını istedim. Tabi ki Canım acıdı ama kararlıydım onca ayım boşa gitmişti.
-vibratör seti ve kayganlaştırıcı almadan eşimle birlikte devamlı egzersiz yapa yapa artık yarıya kadar giriyordu.

Bu sırada yine canım acıyordu ama her geçen gün acısı hafifliyor endişelenmeyin.

-her gün deneye deneye, zevk alacağım şeyler eşimle paylaşarak onları daha çok yapmasını istedim. Islanmam azıcık bile olsa hep denedik. Ve o gün çok şükürler birleşme gerçekleşti. Kanamam oldu.

İki kere ilişkşye girdik üst üste ve kanamam biraz fazla oldu. İlk başta hastalık sandım. Ama ondan sonra daha hiç olmadı.

-umarım faydam olmuştur. Sorularınız varsa seve seve yanıtlayacağım. Bu illeti yaşamayan bilmez, kimseye de anlatılmaz o yüzden burası iyi ki var.?? ​​☺️

 

.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.