Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Çalışan Tesettürlü Hanımlara Kombin Teklifleri

25.05.2021
3.733
Çalışan Tesettürlü Hanımlara Kombin Teklifleri

Çalışan Tesettürlü Hanımlara Kombin Teklifleri

İş dünyasında artık erkekler kadar hanımlarında lafı geçiyor. Hanımlarda en az erkekler kadar  iş yaşamında galibiyetli oluyor. Ülkemizin büyümesiyle beraber teşebbüsçü hanımların rakamı da çoğalıyor ve hanımlar iş yaşamında gösterdiği itinayı ve seçiciliği moda mevzusunda da göstererek  modaya doğrultu veriyor. Aynı biçimde tesettürlü hanımlarda ayrıntıcı tercihleriyle her daim şık ve zarif görünüyorlar.

Çalışan tesettürlü hanımlar kalem eteklerini fular ayrıntılı gömlekleriyle bitirerek güzel bir kombin oluşturuyor. Gene fiyonk ayrıntılı bluzlarını pileli uzun etekleriyle kombinleyerek iş yaşamı için ideal bir tercih yapmış oluyorlar. Ayrıca ceket pantolon ekipleri ya da etek ceket döpiyeslerde çalışan hanımlar için hoş seçenekler oluyor. Her iki ekibin içine hakim yaka gömlek ya da dantelli bluz çok yakışıyor. Maskülen stili yakalamak isteyen tesettürlü hanımların desteğine ise normal kesim pantolonlarla kombin edilmiş çizgili gömlekler yetişiyor. Bu kombini blazer ceket ve maskülen kunduralarla tamamlarsanız kombininiz daha güzel görünüyor.

İş dünyasında  tesettürlü hanımlar günlük yaşamlarında çağdaş ve sade çizgilere sahip modeller seçerken özel kutlamalarda ve davetlerde ise altın ya da gümüş işlemeli ceket etek ekiplerini ya da şifon ve işlemeli ağabeye giysileri  seçim ediyorlar. Aksesuar olarak zarf çantalar, günlük giyimde seçilirken şık portföy çantalarda özel davetlerde kullanılıyor.

Çalışan Tesettürlü Hanımlara Kombin Teklifleri

.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.