Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Dolgun Dudaklar İçin Minik Teklifler

12.03.2021
186
Dolgun Dudaklar İçin Minik Teklifler

Sizin için yaşamınızın en ehemmiyetli buluşmalarından biri mi var bu gece ?

Bellim makyajınızın da bir o kadar yanılgısız olmasını istersiniz, size ilk bakıldığı an alaka sürükleyen yerlerinizden biride dudaklarınız. İşte size bir kaç minik ama ehemmiyetli nöanslarla dudaklarınızın böyle özel bir gecede ilk bakışta fark edilebilecek teklifleri, deneyin ve gözlerinizle görün.

 

İnce dudaklarda dış hatların üstünden geçin. Kocaman dudaklarınız varsa kalem kullanmayın. Sarkık dudakları iç hatlardan geçerek daha hoş ve dolgun göstermeniz olası. Bu senenin trendy dudak makyajı ıslak görünüm sağlayan dudak boyasılar, birde ıslak dudak boyasıyla deri renginiz birbirine geçim sağlıyorsa, sürükleyiciliğinizi fark etmemek herhalde ruhsuz insanların işi olur.

Şayet dudaklarınız zamana yenilip daha önceki dolgunluğunu yitirdiyse kaygılanmanıza hiç gerek yok.

Zira günümüzde bununla alakalı temkin alıp, daha önceki sürükleyiciliğinizi kazanabilir veya daha da çekici görünebilirsiniz.

Dolgun dudaklara niye önemsenir hiç düşündünüz mü ?

Ya da bir kadının dolgun dudaklı olmasına ?

Zira dolgun dudaklar bir anlamda gençliğin sembolü. Neden mi ?

Zamanla bayanlık hormonlarının yapımı eksildikçe bayanların bedeninde ehemmiyetli başkalaşımlar olur.

Doğurganlığın eksilmesi, cildin kuruması, saçların eksilmesi ve dudakların incelmesi bu metamorfozlardandır.

İşte bu sebeple belki de öğrenmeden kalın ve dolgun dudakları hoş buluyoruz.

Yabancı dolgu madde enjeksiyonu

Kolajen ve hyalurinik asit dudaklara dolgun görünüm vermek için en sık kullanılan yabancı dolgu maddeleri. Bunların uygulaması son derece kolay ve şahıs günlük yaşamına hemen dönebiliyor. Ancak dezavantajları kalıcı bir çözüm getirmemeleri. Zira en fazla 6 ay içinde dudaklar daha önceki haline dönüyor.

Bireyin kendi dokusuyla işlem

Hastanın kendi bedeninden alınan yağ ve ten gibi dokuları kullanarak da dudaklar dolgunlaştırılabiliyor. Bu dokularla hazırlanan doku kokteyli dudaklara enjekte ediliyor. Çok karmaşık bir operasyon değil ve yerel anesteziyle yapılabiliyor. Bireyin kendi dokusu olduğu için alerji tehlikeyi de yok. Ancak bu dokular da zamanla eriyor, harekâtta kalıcılık sağlamak için birkaç defa yinelemek gerekiyor.

Kesi teknikleri

Dudakları dolgu maddeleri kullanmadan muhtelif kesi teknikleriyle daha kalın ve şekilli görünür hale getirmek mümkün. Bu işlemlerde emel dudak kenarlarını daha dışarı taşırmak ve dudaklara daha kalın bir hal kazandırmak. Bu harekâtın neticeyi kalıcı oluyor ve değişmiyor. Bu harekâtlar da dolgu maddesi enjeksiyonları gibi yerel anestezi altında yapılabilen kolay teşebbüsler.

Yafta dudak bakımı Hoşluk dolgun dudakların gizemi dolgun dudak Makyaj makyaj gizemleri dudak makyajı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.