Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Gögüs Ve Dekolte Bakımı

22.04.2021
167
Gögüs Ve Dekolte Bakımı

Göğüslerde alana gelen sarkma,  rahatlama, fazla yumuşaklık gibi deformasyonlar kadınların en çok şikayet ettiği mevzuların başında yer almaktadır.

Gögüs Ve Dekolte Bakımı

Yapısında hiç adale olmayan tamamen yağ ve süt bezlerinden oluşan göğüsler zamanla yer çekimi, ihtiyarlama, sık kilo alıp verme, doğum, emzirme, yanlış sütyen kullanımı gibi sebeplerle daha önceki diri ve dik görünümlerini yitirirler; ve bu gidişat estetik açıdan kadınların sıkıntılı olmasına ve muhtelif usuller aramasına neden olur.

Göğüs hoşluğunu gözetmek için öneriler

Çok sıcak su ile duş almayın.Her banyodan sonra soğuk su ile masaj yapın.Üstsüz güneşlenmeyin.Doğru sütyen kullanın.Sütyensiz spor yapmayın.Sürekli surat üstü yatmayın.Çok sık kilo alıp vermeyin.Düzenli olarak ıslatıcı bir krem ile masaj yapın.Özellikle boyun, omuz ve kolları çalıştırıcı egzersizleri umursamama etmeyin.

Göğüs Dekoltesi Bakımı Nasıl Yapılır

Göğüs dekoltenize de her gün makyajınızı arınıp, bakım yaptığınız gibi günlük bakım uygulamalısınız. Fakat aşırısıyla duyarlı olan dekolte bölgenizi, cildinizi paklerken kullandığınız ve bu bölgeyi kurutacak sabunları seçim etmemeli, daha yağlı ya da daha kremli mahsulleri seçim etmelisiniz.

Islatıcı Kullanın

 bedenin en duyarlı bölgelerinden biri göğüs dekoltesi bölgesidir. Bulunan yağ oranı bu bölgede çok daha az ve teni de çok daha incedir. Göğüs dekoltenizin bu sebeple natürel nem oranını kaybetmemesi büyük ehemmiyet taşıyor. Elastikiyetini seneler içinde kaybeden ten, ıslatılmadığı zaman ihtiyarlama tesirlerine çok daha süratli yenik düşüyor. Göğüs dekoltenize bu sebeple her gün ıslatıcı uygulamanız çok önemlidir.

Masaj Yapın

dışarıya her gün çıkmadan evvel, çok daha genç ve güzel bir görünüm için dakikanızı alacak minik bir masaj seansı yapın. Bir poşete bir parça buz alıp, koyun. Daha sonra göğsünüzden çenenize kadar dairesel hareketlerle masaj yapın. Cildinizin ne kadar değişik göründüğüne inanamayacaksınız. Yalnızca bunun için iki dakika yeterli.

 

 

Yafta hoş göğüsler için ne yemeliyim hoş göğüs diri göğüsler göğüs egzersizleri göğüs sıhhati sıhhatli göğüs nasıl olur göğüslerim nasıl hoş görünebilir ? hoş göğüsler için natürel yöntemler

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.