Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Hoşluk Kısmetine Bu Yapılır Mı?

15.03.2021
205
Hoşluk Kısmetine Bu Yapılır Mı?

Hoşluk asırlardır bayanların bırakılmaz isteği olmuştur. Şansında neler yapmadı, neleri feda etmedi ki. Hoşluk kısmetine bayanlar fantastik zahmetlere direnirler. Nasıl mı? İşte bu yazımız da bunun delili… İnanmazsanız bir okuyun deriz…

1Kuş dışkısı pudrası – Japonya

guzellik-ugruna-bu-yapilir-mi

Suratınıza kuş dışkısı sürmek, üzerinizi bir martının lekeletmesi kadar gülünç olsa gerek! Bülbül dışkısından yapılan ‘Uguisu no fun ’ isimli bu garip japon pudrası, 18 ’inci asır geyşaları ve Kabuki oyuncularının suratlarına uyguladığı bembeyaz bir maske kıvamındaki pudraydı. Ancak amino asit bakımından zengin ve porselen bebek görünümü elde edebileceğiniz bu pudra azıcık maliyetli.

2Ground domuz plasentası – Japonya

Güzellik Uğruna Bu Yapılır Mı

Bildiğiniz üzere plasenta anne ve embriyoya ait iki dolaşım sistemini birbirinden ayıran bir beden kesesidir Başka Bir Deyişle doğum esnasında bebekten sonra çıkan, bebeğin içinde bulunduğu kesedir.

Son zamanlarda genç ve hoş kalmaya ehemmiyet ve

rilen Japonya ’da harcanmaya başlayan domuz plasentası, vitamin ve mineraller bakımından zengin ve 30 mililitrelik şişelerde satılıyor.

3Boğa spermi saç maskesi – Londra

Güzellik Uğruna Bu Yapılır Mı

Boğa sperminden üretilmiş bir saç bakım mahsulüyle tanışın. Londra ’da lüks bir kuaför salonunda uygulanan bu saç maskesi gerçekten de Aberdeen boğalarının spermlerinden üretiliyor! Protein bakımından zengin bu maske ile sıhhatli ve parlak saçlara sahip olacaksınız.
4Yağ masajı – Etiyopya

Güzellik Uğruna Bu Yapılır Mı

Etiyopya ’da bazı salonlarda uygulanan bu yağ masajı seansları, gebelik sonrasında bayanların tepeden tırnağa yenileneceğini öngörüyor. Uygulama sırasında bayanlar 45 dakikalık yağ masajından sonra tam yağ bedenden eriyip gidene kadar kalın battaniyelere sarılmış olarak bekletiliyor.
5Ayak küçültme – Çin

Güzellik Uğruna Bu Yapılır Mı

Çin ’de uygulanan bu hoşluk usulü oldukça eziyetli.

Öncelikle alıcının buğu odasında ter atması sağlanıyor. Daha sonra birey içinde çok rakamda musluk bulunan taştan bir odaya alınıyor.Taşa yatırılan alıcının suratına soğuk bir havlu kapatılıyor.İki misyonlu, zeytinyağına daldırılmış meşe yaprağıyla alıcıyı süratli vuruşlarla deviriyor. Tam operasyon 30 dakika sürüyor.

7Salyangoz kremi – Şili

Güzellik Uğruna Bu Yapılır Mı

Yürürken bastığımız yere dikkat etmeliyiz zira öğrenmeden bir plastik cerrahı ezip geçmiş olabiliriz! Salyangozların vazgeçtiği antioksidan zengini salgı nsanlarda hücre gelişimini süratlendirmeye yarıyor. Bu salgı serumunun verimi muayenehane olarak ispatlanmıştır. İltihaplı Sivilce önleyici ve güneşin hasarlı tesirlerini yok etme özelliği vardır.

8Karınca duş jeli – Japonya

Güzellik Uğruna Bu Yapılır Mı

İçinde enerji sağlayan formik asit barındıran bu duş jeli karıncalardan üretiliyor. Duyuları harekete geçirirken hafifleme hissi uyandırıyor.Yağlı ciltler ve yavaş metabolizması olanlar için ideal.

9Amber – Yeni Zelanda

Güzellik Uğruna Bu Yapılır Mı

‘Gris ’ maddesi katı ve balmumuna benzeyen yapısıyla ,kaşalot balinasının bağırsaklarında bulunur.

Doğu kültürlerinde tıbbi malzeme olarak kullanılırken, batı kültürlerinde ise parfüm üretiminde kullanılmaktaydı.

10Ewe koyun plasentası

Güzellik Uğruna Bu Yapılır Mı

Malezya Domuz plasentasındaki eş yiyecekleri ve doğum sonrası dokuları kapsayan koyun plasentası, surat maskeleri, göz jelleri ve saç serumları gibi değişik mahsullerde kullanılmaktadır. Maliyet açısından da oldukça uygun sınamaya bedel bir mahsul.

11Yılan zehiri – Amerika

Güzellik Uğruna Bu Yapılır Mı

Botox kadar tesirli olmasa da bu anti-aging krem içinde bulundurduğu yılan zehiri ile eforlu tesirlere sahip. Bir kavanozu 185 dolar. Botoks iğnesi yemek istemeyenler için ideal bir mahsul!

12Micro-Needle Çoklu iğne terapisi – Kaliforniya

Güzellik Uğruna Bu Yapılır Mı

Kimyevi peeling ya da dermabrasyonla karşılaştırıldığında bu sivri uçlu makaralar teninizdeki yaraları gerçekten tesirli bir biçimde yok ediyor.

Az tehlikeli, maksimum iyileşme sağlayan bir mahsul.

Yafta Hoşluk nasıl hoş olunur? hoşluk kısmetine yapılanlar hoşluk için ne yapılır hoşluk ismine hoşluk için ne yapmalı

.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.