Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Mercedes-Benz İstanbul Fashion Week’e de sponsor oldu

17.02.2021
189
Mercedes-Benz İstanbul Fashion Week’e de sponsor oldu

IMG Fashion tarafından yürütülen New York, Miami, Berlin, Sidney, Moskova ve Tokyo Moda Haftaları ile Zürih ve Sidney Moda Günleri’nin isim sponsoru olan Mercedes-Benz, bu etkinlikleriyle global bir moda platformunun sahibi olarak öne çıkıyor.

Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Wolf-Dieter Kurz, Mercedes-Benz Fashion Week’in dünya çapında moda organizasyonları düşünüldüğünde birincil akla gelen faaliyet olduğunu belirtti. “İstanbul’da da yapılacak olan moda haftasına ad sponsoru olduğumuz için gururluyuz. İnanıyoruz ki, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, şehrin halihazırda sahip olduğu moda dinamiklerine, Türk moda tasarımcıları ve markalarına dünya çapında ivme kazandıracak. Mercedes-Benz araçlarının sofistike tasarım ve stili düşünülünce, Mercedes-Benz ve modanın birbiriyle kusursuz bir biçimde uyduklarını görüyoruz. Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul ile üstün tasarım ve tarz beklentisi olan yeni tip kitlesi ile buluşacak, bu vesile ile markamız ve moda dünyası aralarında daha kuvvetli bir senet kurmuş olacağız.” sözleriyle düşüncelerini dile getirdi.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Güz 2013 Koleksiyonları Antrepo 3, Tophane’de sunulacak. 12-16 Mart tarihleri arasında beş güne yayılacak etkinlikte gerçekleştirilecek defile (Runway) ve sunumlar (Studio) medya, perakende ve moda profesyonelleri öncelikle edinmek üzere binlerce kişiyi bir araya getirecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.