Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

suni kızlık çeperi

06.11.2021
400
1993 senesinde Japon bilim adamları tarafından bayanların bakirelik meselesine çözüm olarak bulunmuşturHisaki Seishiro, İnsan Eğitimleri Enstitüsü 1993, Kyoto, Japonya.Ürünümüze arz daha çok mısır iran arabistan suriye gibi arap ve müslüman ülkelerden gelmiştir.Bu ürün son olarak Türkiye’ye … aracılığıyla getirilmiştir.Ürünümüz japon mülküdür çin mülkü taklitlerinden kaçınmanızı taysiye ederiz.Ürünümüz tüm alerji testlerinden galibiyetle geçmiş ve hiçbir toksit madde içermemektedir.Bir kutu iki adet kızlık çeperi kapsamaktadır fantezi amaclıdır.
Yapılan bilimsel araştırmalar, kızlık çeperinin;
Spor yaparken,
Konutluluk evveli cinsel ilişki sırasında,
Çocukluk zamanlarında reyin oynarken,
Mastürbasyon yaparken,
Genetik sebeplerle,
yırtılmış olduğunu göstermektedir.

Suni Kızlık Çeperinin kullanımı gayet kolaydır, muayenehane çalışmalar neticeyi toksit madde kapsamadığı ve yan tesiri olmadığı ispatlanmıştır. Kullanımı acıya neden olmaz, alerjik tepkin göstermez.
Kullanmadan evvel ellerinizi iyice yıkayın. Gümüş renkli kutudan çıkardığınız.
Kutunun içinde 2 suni kızlık çeperi bulunmakta. Biri ilişkiye girmeden evvel kullanmanız içindir. Kadınlarda vajina akıntısını yoğunluğu değiştiği için ürünşöhret şahsi olarak vajinaya kaç dakika evvel yerleştirilmesini bulmanızı bilmeniz gerekmektedir. Bu dakika vasati olarak 20-30 dur. 20-30 dakika evvel vajinanın 3-5 cm derinliğine yerleştirin ve akıntıyla beraber suni çeper erisin. O esnada da çeperin içindeki kırmızı toz kana dönüşmüş olacaktır. Penisin vajinaya girmesiyle suni çeper yırtılır ve dışarıya bakire bir kadından çıkacak kadar aynı ölçüde kan çıkar. Ürün doğru kullanıldığı taktirde verim sağlar.

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.