Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Tırnak Mantarı Rehabilitasyon Usulleri

03.04.2021
194
Tırnak Mantarı Rehabilitasyon Usulleri

Tıpkı saçlarınız gibi,tırnaklarınız da bedenimizin ölü bir parçasıdır. Ama muntazam bakım yoksa, muhtemelen ölü dokular, sizin için yaşamı çok tatsız yapabilir. Bu sebeple tırnak bakımı “bakım” dan yanı gizeme görünüm ve sıhhat için de temeldir. Bu güzergahta bir bakımsızlık vaziyeti sözkonusu ise bu bir tırnak mantarı hadisesine neden olabilir.Tırnak mantare rehabilitasyonları muhtemel olduğunca ivedi yapılmalıdır.

Tırnak Mantarı İçin Ana Çözüm

Rehabilitasyon:

Bir kase sirkeye ellerinizi sokarak uygulama yapabilirsiniz. Bu tırnak mantarı hadisesine konutta uygulanan “püf nokta” kalitesinde natürel ve tesirli bir rehabilitasyon yöntemidir.Daha spesifik olmak gerekirse, bir kadeh su ile yarım fincan elma sirkesi veya beyaz sirkeyi karıştırın ve 15 dakika süresince ellerinizi nemlendirin. Bu süreçte aynı zamanda tırnak mantarlarının daha fazla gelişmesini önlemek için dayanakçı olacaktır.Veya aynı usulü çay ağacı yağı ile de uygulayabilirsiniz.Bu biçimde hem mantarlardan kurtulup hem de kaşıntıyı önleyebilirsiniz. Natürel Ayak Mantarı Rehabilitasyonu Bu meseleyi çözme emeliyle kullanılan en yararlı usullerden birisi ise tesbih ağacı yapraklarının kaynatılıp elde edilen yağı mantar yaradılışı olan bölgeye uygulanmasıdır.Bu usul ile hem mantar meselenizle başa çıkabilir hem de parmaklarınızı pak ve kuru yakalayabilirsiniz.

 

Yafta mantar tırnak sirke Tırnak Mantarının Hasarları Tırnak Mantarı Rehabilitasyon Neem Nebatı Yararları Tesbih Ağacının Yararları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.