Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Yaz trendlerini sonbahara uygulayın

17.02.2021
171
Yaz trendlerini sonbahara uygulayın

Mevsim değişikliklerinde gardıroplarını baştan altında yenileyenlerin en büyük derdi, her mevsim giyilebilecek parçaların hangisi olduğuna karar vermektir. Kış gelmeden bütün yazlıklarını yeniden erişemeyeceği bir yere kaldıranların, daha sonra “ben bunu soğuk havada da giyerdim” diye hayıflandığını çoğu kere duyduk.

Bu derde bir son vermek için, önümüzdeki sonbaharda rahatlıkla giyebileceğiniz yazlıklarınızı bir kenara ayırmanızı öneriyoruz. Peki ne mi onlar? İşte sonbahara uyarlayabileceğiniz yaz trendleri!

Uzun elbiseler

Bütün yaz uzun elbiseleri üzerinizden düşürmediğinizi biliyoruz; onlar dek rahatının olmadığını da… Havalar yavaş yavaş soğumaya başladığında onlardan sözünden dönmek zorunda kalacaksınız diye hemencecik üzülmeyin, sizi sevindirecek bir çözümümüz var!

Sonbaharda sandaletler yerine kısa botlarla kombinleyebileceğiniz uzun elbiseleri, üzerine bir jean ceket ve şal alarak soğuk havaya uyarlayabilirsiniz.

Baskılı tişörtler

Jean şortlarınızla, eteklerinizle giyerek yaz boyu üniformanız haline getirdiğiniz baskılı tişörtleri, sonbaharda deri eteklerle, hırkalarla ya da ceketlerle mevsime yerinde hale getirebilirsiniz.

Abartılı kolyeler

Tiril tiril atletlerle, incecik elbiselerle dolu yaz kombinlerinizi hareketlendiren büyük, gösterişli kolyeler, sonbahar gardırobunuzda da size eşlik edebilir.

Kazaklarınızın, gömleklerinizin üzerinde de gayet şık duracak kolyeleriniz, mevsimsiz bir zarafet vaad ediyor.

Tulumlar

Tulumlar bu yaz altın çağını yaşadı. Ünlülerin başını çektiği tulum akımını, cadde modasının müdavimleri başarıyla devam ettirdi.

Yazın gözde parçalarından biri olan tulumu sonbahar gardıronunuza dahil edemeyeceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Gideceğiniz ortama bağlı olarak şık bir blazer ceket veya jean ceketle sonbahara uyarlayabileceğiniz tulumu, havalar soğuyunca topuklu botlarla giymenizi öneririz.

Büstiyerler

Büstiyerleri ne değin içinize sindirdiniz veya sindirmediniz bilemiyoruz. Fakat bir hakiki var ancak bu yaz onların yazıydı!

Yüksek bel şortlarla, eteklerle, genellikle deniz kenarında gördüğümüz büstiyerleri, güz kombinlerinize uydurmak oldukça kolay! Büstiyerlerin saydam bir kazağın veya gömleğin içinden fazla göze batmadan hafifçe kendini kesin etmesini sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.