Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Buruşukluğu Önleyen Ucuz Kremler

24.03.2021
186
Buruşukluğu Önleyen Ucuz Kremler

Amerika Birleşik Devletlerinde yapılan bir araştırma, pahalı buruşukluk kremlerinin ucuzlardan daha tesirli olmadığını ortaya çıkardı.
“Consumer Reports” mecmuasının araştırmasında piyasadaki 19 dolarlık bir kremin, buruşuklukları eksiltmede en aktif mahsul olduğu saptandı.
Analistler, piyasadaki kremlerin hiçbirinin yüzde bariz farklılık yaratmadığına dikkat çektiler.
12 haftalık kullanımdan sonra, en iyi neticeyi veren mahsullerin dahi buruşuklukların derinliğini vasati yüzde 10’dan daha az oranda eksilttiği, bunun da üryan gözle eforlukla görülebilecek bir farklılık olduğu kaydolundu.

Mecmuanın bir yetkilisi, “Testler, bu mahsullerin tenin görünümünde pek az farklılık yaptığını ve mahsulün maliyetiyle bereketi arasında iletişim bulunmadığını ortaya çıkardı” dedi.
Kar emeli gütmeyen Harcayıcı Birliği’nin yayınladığı ”Consumer Reports” mecmuasının araştırmasında, piyasada en çok satılan ve maliyetleri 19 dolarla 355 dolar arasında değişen mahsuller teste tabi yakalandı.
Her bir krem 30-70 yaş arasındaki 17 ila 23 bayan üzerinde sınandı. Neticeler kozmetik sınama alanında uzman Avrupa’daki bir laboratuarda değerlendirildi.
Bayanlar, suratlarının bir tarafına test mahsulünü sürerlerken, öbür tarafına laboratuarın standart ıslatıcı kremini sürüdü. Testlerden sonra buruşukluğun derinliğini ve tenin sıkılığını tespit etmek için yüksek teknoloji mahsulü optik makineler kullanıldı.
Amerikalılar buruşukluk önleyici kremlere senede 1 milyar dolar tüketiyorlar.

Yafta buruşuk kremleri buruşukluk kremlerinin faydayı varmıdır? ucuz buruşuk kremleri ileri yaşlardaki buruşukluklar için neler yapılabilir? ucuz buruşukluk kremleri
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.