Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Çikolata kistini yenenler

26.11.2021
164
Merhaba herkes çikolata kistiyle negatif şeyler paylaşmış.

Bu başlıga lütfen pozitif tecrübelerinizi paylaşın. Herkes bunu deneyecegim bakalim sonuc allahın izniyle maşallah deyip bir daha guncelleme yapmamış. Bakın gerçekten problemi büyük dostlar var, kafaya takanını mı ararsın, cocugu sirf kist yuzunden olmayanı mı ararsın ne ararsan var. Onlara bir faydanız olsun lütfen.

Biz eşimle yaklaşik 6 aydır cocuk sınıyoruz. 2 ay evvel benim sol tüpümde 2cmlik bir cikolata kisti saptandı. Herkes çikolata kisti söyle makûs böyle makûs diye yazdigi icin kafam allak bullak oldu. Şu an acaba bayağı yollarla cocugum olmayacak mi diye ister istemez kafaya takiyorum. Bunu kafasina takan baska arkadaslarda eminim vardır.

Ben bu ay 15 gün soğan kürü ardindan 15 gün günde iki kere olmak uzere testere disli aslan lencesini icecegim
Sonra 10 gun yeniden sogan kuru ardindan
15 gunde bir cihan percemi icecegim
Sonra 10 gunluk bir sogan kuru daha ve bitiyor.

Başka Bir Deyişle yaklasik 3 aylik bir kur uygulayacagım kendime. Hekimim sogan kürü uygulayabilirsin mümkün kistini buyutmez en azindan dedi. Tabi bnm istegim yok etmesinden yana.

Bu ay sonu hekim muanesine gidecegim neticeyi sizle paylasacagima emin olabilirsiniz.

Kisti icin bu ve eş tarifler sınayıp kisgince erime olan,

Kistine ragmen hamile kalabilen vs arkadaslari basliga bekliyorum.

Edit: 29 Mart cuma

Tekerrür merhaba gelismeleri bildiriyorum. 1 aylık sogan kürüm ardindan kistimin son vaziyeti aynı. Başka Bir Deyişle bir ufalma mevzubahisi degil. Hekimim hsg filmi önerdi. Bu ay onu cektirecegim. Gelisme olursa yazarim.

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.