Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Geç yumurtlama yaşayanlar.. hamile kalanlar… tecrübelerinize lüzumum var

09.07.2021
165
merhabalar dostlarım.. :KK68:
Bu ay bebiş sınamasına başladım 1 kaybım var 20 kasımda. Kürtajdan sonra adetlerim ilki 35 ikinci 25 ve üçüncüsü de 28 günde geldi. Korunmayı bırakıp ovulasyon testine başladım adetim biter bitmez 9/10. gün yumurtlama 11. gün çatlama yakaladım ve testlerim olduğu için devam ettim test yapmaya.

ilk gebeliğimi ovulasyonla bilmiştim koyulaşıp koyulaşmamasını takip ediyordum. 20/21/22.günler tekerrür pik oldu ve ilk yumurtlamadan daha koyu biçimde gebelik belirtisi mi yoksa yumurtlamamı derkennnn 23. gün başka bir deyişle 3 martta çatladığını silikleştiğini gördüm. şimdi bu 2. yumurtlamamı tuttum değerlendirdim de ama mesele şu ki BAT tarihim 8 marttı. şimdi 2. yumurtlama ve geç olması sebebiyle BAT ım 17 mart’a sarktı.
ilkte akıntım sızım sancım olmamıştı ama 2. yumurtlama da hepsini yaşadım ve çok net hakimiyet çizgisinden daha koyu çizgim vardı. yumurta hoş gelişmiş sanırım:KK68:
benim vaziyetim gibi birşey yaşayan yada adete yakın yumurtlayan fikir verebilir mi ??:KK64:
ben şimdi yeni BAT 17 martı yumurtlamaya göre hesapladım, Rabbim kısmet ederde bu meblağsa bilave edilen adetimi baz almam gerekli yoksa yeni adet tarihini mi? :KK16:
kafam çok karmaşık lütfen balakası olandan bilave ediyorum…
Geç yumurtlama yaşayıp hamile kalanlar adet nasıl hesapladınız yada neler yaşadınız paylaşalım mı??:KK200::KK68::KK68::KK68:
 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.