Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Genital Uçuk Herpes

14.07.2021
193
Bu mevzu hakkında neredeyse her şeyi okudum. Çok fazla farklı kaynak bulamasam da yakın zamanda bildim ki bu lanet virüsten ben de muzdaribim. Bunu nasıl kaptığım hakkında hala bir fikrim yok fakat size azıcık yaşadıklarımdan ve bu illetten bahsetmek istiyorum. Başıma gelene kadar böyle bir şeyin varlığını bile öğrenmiyordum. Öğrenmediğim için hem kendime hem de bunun eğitiminin verilmemesine çok kızdım. Bunları acılar içinde yanarken yazıyor olmak da ayrı canımı yakıyor. Azıcık bulgulardan bahsetmek istiyorum zira internette yaşadığım şeyin ne olduğunu ararken bunun herpes olup olmadığı hakkında çok kararsız etmiştim.
İlk başta genital bölgede kaşınma şikayetlerim vardı tabi bunun neticesinin bu kadar acılı olacağını öğrenmediğimden çok umursamadım.
Kaşınma birkaç gün sonra geçince bu sefer hafif batmalar, işemede güçlük, ve bölgede küçük kırmızı ulusalar görülmeye başladı. Aynı yarıyıl bağışıklığımın da düşmesiyle ateşimin çıkması bir oldu. Bir yandan onunla uğraşırken değişik yandan herpesimin Pişik olduğumu düşündüğümden -ki bu çok büyük bir ablavutluktu- kendimce evvelden de kullandığım kaşıntı giderici kremlerden, pişik olma olasılığına karşı pudralardan vs ne bulduysam kullandım. BUNU SAKIN YAPMAYIN! Ve bu neticesinde de virüsü daha çok yaydım muhtemelen. 2 gün sonunda artık araştırmalarımın neticesiyle az çok ne olduğunu kavrasam da acılara sabredemeyip hekime gittim. Genital uçuk dediğinde de bu vaziyete ne yazık ki afallayamadım. Bir de dünyanın en bahtsızlarından biri olduğumdan hem bu lanet herpes hem de regl aynı ana denk geldi!

Şu an hekimin verdiği ilaç ve kremi kullansam da tüm genital bölgem bu virüsle dolu öyle insanların yazdığı gibi gözle görüp, sayılacak cinsten değil. Hiç geçiyormuş gibi de değil bu kırmızı kesik kesik gibi duran içi boş kabarcıklar. Tuvalete gitmek bütün bir işkence olduğundan elimden geldiğince az akışkan harcamaya çalışıyorum ki bu çok daha güç ve hasarlı. Ama yapacak başka bir şey gelmiyor usuma. Bu işkence hiç rahatlamıyor hiç eksilmiyor 2-3 haftaya geçiyormuş fakat 2-3 hafta nasıl geçer hiç öğrenmiyorum. bölgeye ne iyi kazanç acılar nasıl hafifler lütfen bilgisi olan takviye etsin.

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.