Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Karın kası yapmanın formülleri

17.02.2021
190
Karın kası yapmanın formülleri

Diyetisyenlere göre; bunu yapmanız yaklaşık 90 dakika sonradan metabolizmanızın yüzde 24 daha iyi çalışmasını sağlıyor. Diğer Taraftan, önceki incelemeler da tatmin edici su aldığında vücuttaki adale hücrelerinin daha seri geliştiğini gösteriyor. Karın kası gerçekleştirmek istiyorsanız günde en az 2,5 litre su için.Araştırmalara göre;kahvaltı etmeyenlerin sarkan göbeklere sahip olma ihtimali, edenlere göre 4,5 kat daha pozitif. Ne dek çok kahvaltı ederseniz, mide kası tümdengelim ihtimaliniz öyle artı olur.

Herkesin mide kası vardır; lakin bazılarınınki yağ tabakası aşağı kaybolur. Bu yüzden, karın kaslarınızı dahil etmemek için ebedi tekrarda mekik çekmenize lüzum yok. Önce o yağ tabakasından kurtulmanız gerekir. Göbek eritmek için en etkili yöntemin kardiyo antrenmanı olduğunu düşünüyorsanız, hileli değilsiniz. İnişli çıkışlı tempoda yapılan kardiyo antrenmanı ile metabolizmanızın 39 saat baştan başa daha yüksek hızda çalıştığı bir gerçek.

En iyi sonucu edinmek için, haftada üç gün tüm vücudunuzu çalıştıracağınız siklet antrenmanı yapın. Ancak, alıştırma yaptığınız o günler arasında asgari bir gün dinlenmeyi de ihmal etmeyin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.