Magazin, Magazin Haberleri, Magazinevin.com

Site Rengi

Okan Kurt’tan Seda Sayan açıklaması

17.02.2021
180
Okan Kurt’tan Seda Sayan açıklaması

Seda Sayan, önceki gün Demet Akalın ve eşi Okan Kurt’u programına konuk etti. Demet Akalın’ın biyografisinin anlatıldığı videoda eski sevgilisi İbrahim Kutluay’a yer verilince meşhur şarkıcı çok bozuldu.

Seda Sayan kabul edilemez

Demet Akalın, program biter bitmez de Seda Sayan’ı sosyal medyadan peşine düşüp takip etmeyi bıraktı. Seda Sayan bu haberler üstüne tanımlama yaptı. “Büyük bir özür borcum var. Fazla sevdiğim, nikah şahidi olduğum Okan Kurt’tan özür diliyorum. Ekibim namına özür diliyorum. Senden ve eşinden özür diliyorum. Ben senin ablanım. Sen de beni kırmadın programıma geldin. Benim haberimin olması mümkün yok… Sabaha değin ağladım. İster kabul edin, ister etmeyin… Ben sizden kendim ve ekibim namına özür diliyorum. Okan hayatımda kaybetmeyi isteyeceğim son delikanlı. Umarım özrümü kabul ederler… Kimseyle dargın kalmak istemiyorum.”

Seda Sayan açıklaması

Demet Akalın engeli kaldırdı

Seda Sayan’ın özüründen sonradan Okan Kurt da eşi Demet Akalın’ın instagram sayfası üzerinden yazılı bir yorumlama yayınladı. “Değerli Dostlarım Seda ablamın programına ailecek katılarak , ailemiz gibi gördüğümüz ablamızın programında ona yeni yayınlama döneminde azıcık da olsun desteğimizi sezdirmek için yanında almak istedik. Muhakkak Seda ablamın izni ve bilgisinde olmadığını düşündüğüm gereksiz bir olay oldu. Bu olayın keza büyütülecek ve konuşulmaya değecek bir konu olmadığını da düşünüyorum. Teknik ekibin ve montajda çalışan kardeşlerimizin amatörlük içeren bu hataları için, yüreği güzel olan ablam gereğinden artı onlar namına özrünü dileyerek, yeniden ne kadar büyük kalbi oldugunu herkese göstermiştir. Ben defalarca Seda annemin damadı olarak, o da benim uğurum düğün şahidim olmaya devam edecektir. Sevgi ve Saygılarımla Okan KURT “

Iki Taraflı açıklamaların ardındaki Demet Akalın sosyal ağ hesaplarında engellediği Seda Sayan’ı tekrar peşine düşüp takip etmeye başladı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.